Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kinga a vv5-ben miért ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinga a vv5-ben miért ennyire bunkó ribi, hogy ha megnyerik esetleg a táncversenyt, akkor sem mutatná be Attilát a családjának?

Figyelt kérdés
Nézem heti egyszer-kétszer ezt a csaló világot, és van valamilyen táncverseny ezen a héten. A Kinga és Attila páros bejutott a döntőbe és aki ha nyer a 3 párosból, az elmehet valamelyik családjához,de csak az páros egyik tagjának családjához mehetnek. Na most ez a nagyon buta és írtón egyszerű lány, oda-meg vissza van azért, hogy megnyerjék a versenyt és elmehessenek a lány családjához. De az Attila gyereket ki nem állhatja, pedig az próbál neki udvarolni. De mint a többi nő, ő is együgyű és esélyt sem hagy és mindig lepattintja. Most meg ez a szőke agyrém, arra jött rá, hogy ha nyernének is, inkább lemondana arról, hogy elmenjenek a lány családjához, mert nem akarja nekik bemutatni az Attilát. Ilyenek a mai nők. Pedig az az Attila nem is olyan csúnya, meg el nagy dumás fószer is, nem hiszem, hogy annyira kellene egy lánynak szégyelnie. De az van, hogy a mai világban, a lányok már mindenkit szégyelnek maguk mellett(ha nem is járnak vele), aki nem úgy néz ki egy amerikai filmsztár? Nekem nagyon úgy tűnik. Ilyen buta libát, még életbe nem láttam, hogy ennyire még csak esélyt sem hagy egy fiúnak. Mindig csak a Gergőről meg a vele való dugásról beszél, pedig az egy börtöntöltelék. Tényleg macsónak meg börtöntölteléknek kell lenni, hogy bejöhess a mai csajoknak? Mert ennek az egysejtű Kingának az üresfejű majmom jönnek be ezek szerint.
2011. nov. 20. 07:54
 1/8 anonim ***** válasza:

A nyertes páros mind2 tagja, külön-külön megkapja az esélyt arra h a családjával találkozzon!



Attila nem kíván ilyen lehetőséggel élni(azt most hagyjuk h miért).

De Kinga és a családja találkozójára ODATOLNÁ a képét?(amúgy én úgy éreztem viccből mondja ezt nem komolyan)


Lesz x órájuk együtt Kingának és családjának, h 2 hónap után miért kéne elviselniük egy "betolakodót", oda nem illőt?


Ez nem arról szól h ki tetszik Kingának ki nem

Gergőt se szívesen vinné! Mert ez az Ő találkozója!

(Attilát ha nagyon akarná a műsor után is bemutathatná)..



Attila találkozzon a barátjával meg a kutyájával ha családja nincs..

De nincs joga "belerondítani" abba a szűkkörű, családi találkozóba ami Kingának jár majd!


Én őszintén megértem Kingát, bár nem vagy nagy rajongója!

2011. nov. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*nem vagyok
2011. nov. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
1.-nek, télleg úgy van, hogy csak az egyik személy családjához lehet menni :)
2011. nov. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát ha megnézed akkor láthatod hogy az összes csaj a villában egy hülye r*bi.
2011. nov. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ne nézd azt a szennyet a maradék eszed is elmegy, nem beszélve az elpazarolt időről és energiáról
2011. nov. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert ennyi telik tőle, ilyen, és kész. Visszataszító h*lye p*csa!
2011. nov. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Most nézem a párbaj előtti összefoglalót és olyan szinten irritál, hogy folyton vinnyog, meg cseszteti akkor is Attilát amikor ő egy szót sem szól, hogy ez már gusztustalan. Az a tipikus buta liba, aki minden este lemegy a buliba és xarrákefélteti magát az összes jó pasival. Hányok tőle.
2011. nov. 20. 20:09
 8/8 anonim ***** válasza:

megértem h szégyelli Attilát

mondjuk eddig nem szégyellte??



de én a legnagyobb ellenségemmel is elmennék, ha 2 hónap után láthatnám a szüleimet.

2011. nov. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!