Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A hagyományos könyvesboltok...

A hagyományos könyvesboltok egyre népszerűtlenebbek? Miért?

Figyelt kérdés

2012. máj. 9. 11:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

- Mert egyre kevesebben olvasnak

- mert átvette a könyvek helyét az E-book olvasó

- mert a mai fiatalságot nem érdekli ez a fajta kikapcsolódás.

2012. máj. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

okos, az nem jutott eszedbe, hogy drága?! Ne oltsd már itt a népet! 20 éves vagyok, imádok olvasni. Ha valaki adna egy 100000 Ft értékű könyvutalványt, 10 perc alatt el tudnám költeni az egészet:) Sír a szívem, amikor beszabadulok a Libri Könyvpalotába, alig lehet engem kirángatni.

Csakhogy rohadtul nincsen pénzem sajnos. Sőt, még e-book olvasóra sincs. Szóval ha valamit el szeretnék olvasni, akkor megkeresem e-formátumban, és telefonon olvasom. Pedig jobban szeretem a papírkönyveket, el hiheted. De mivel vannak könyvek, amelyeket utálok képernyőn olvasni, könyvtárba is járok. Hát, ennyi.

2012. máj. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Az előzőnek teljesen igaza van.Két könyvet meg szeretnék venni az már van, hogy 6000Ft.
2012. máj. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Mert drága. Órákat el tudok tölteni könyvesboltban, de egyszerűen nincs annyi pénzem, hogy könyvet tudjak venni. Nagyon sokat olvasok, és így nem tudom megvenni mind azt, amit szeretnék, úgyhogy inkább nem is veszek semmit, mert nem tudnék dönteni. Így marad a könyvtár. Boltban meg csak akkor veszek, ha nagyon jó volt a könyv.
2012. máj. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
76%
Pontosan, drágák a könyvek. Szerencsére mindig vannak olyan idióták akik megveszik sok pénzért, gyorsan ráunnak és beadják antikváriumba. A másik trükk, amiért már kifejezetten szeretnek az Alexandrába hogy megkérem őket hogy amint lesz egy selejtes példányuk szóljanak nekem. :)
2012. máj. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok

Tényleg azt el is felejtettem írni,hogy drága mulatság.Bocsi ezért,de már évek óta csak könyvtárba járok vagy kölcsönkért könyveket olvasok,így már nem is emlékszem mikor vásároltam újonnan könyvet.

2012. máj. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
100%
Szerintem is nagyon draga. En ott fejeztem be az uj konyvek vasarlasat, mikor nagyon dragan, nagyon rossz konyvet vettem. Azota csak antikvariumba jarok. Megveszem a konyvet, elolvasom, aztan, ha nem tetszik visszaviszem es az antikvarium megveszi. :) Igy neha meg kevesebbe kerul, mint a konyvtar. 26/L
2012. máj. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Akkor én jövök: A nagyapám ~600 könyvet hagyott rám. Nekem már nem kell soha könyvárba menni. :)
2012. máj. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
100%
Mert az interneten segítségével letölthetsz bármilyen könyvet bizonyos torrent oldalakról...
2012. máj. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Sajnos nagyon kevesen olvasnak könyvet.

Azok akik olvasnak erre mindig háborogva reagálnak.

Még is azzal találkozok,hogy az ipari iskolában a diák szótagolva olvassa fel a szakanyagot.

Meakulpa és tisztelet azoknak akik olvasnak.

Egy jó könyv nem helyettesíthető élmény a netten.

Jelenleg, még remélem így van, De rohan az idő, és lehet, hogy a jövőben teleportálással jut az agyba a tudás.

Akkor a Libri is átáll a teleportálásra.

2012. máj. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!