Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Meg szoktad figyelni, mit...

Meg szoktad figyelni, mit olvasnak mások a vonaton, buszon, villamoson, várótermekben?

Figyelt kérdés
2012. máj. 16. 14:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én igen. :) Persze nem pofátlanul belebámulok a másik olvasmányába, de ha épp rálátok a borítóra, akkor meg szoktam lesni, mit olvasgatnak. :)
2012. máj. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen. Jó ötleteket adnak, mit olvassak legközelebb. :)
2012. máj. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Karina0 ***** válasza:
Igen.Már amikor olvas valaki rajtam kívül a buszon!De én se mászok bele az ember arcába csak szép tapintatosan belekukkantok!
2012. máj. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Engem csúnyán néznek, mert azt hiszik, őket bámulom, pedig csak a könyvüket. :D Az is mindig boldoggá tesz, ha valakit Kindle-vel a kezében látok.
2012. máj. 17. 09:52
 5/11 anonim válasza:

Én is mindenkinél megnézem :DD


Mondjuk, rám is csúnyán néznek, de sebaj :D

2012. máj. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Naná, ha Népszabadság van nála, el is ásta magát a delikvens.
2012. máj. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Riki13 válasza:
Én is meg szoktam nézni, sőt volt már olyan, hogy a kíváncsiságom felülkerekedett és megkérdeztem az illetőt, aztán tök jól elbeszélgettünk. :D
2012. máj. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én ma kicsit rosszul éreztem magam a buszon, mert olyan szépen részletezte az író a merevedést, hogy már az jutott eszembe, mit gondolhat rólam az, aki a vállam fölött beleolvas a könyvbe.
2012. máj. 23. 14:03
 9/11 anonim ***** válasza:
Haha, ez velem is előfordult már! Megesett, hogy valami nyálas romantikus könyvet olvastam, ami persze jó nagy betűkkel volt szedve; körülöttem meg álldogállnak az emberek... Na gondolom, szép lesz ha pont ebbe a jelenetbe olvas bele valaki a vállam felett... :P
2012. máj. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Bresalio Nagy válasza:

Én is meg szoktam nézni. Nekem nem igazán ad ötletet, én még nem gondoltam arra, h elolvassak vmit az alapján, h másnál láttam, de az illetőről ad egy képet az, h mit olvas, ez vall az egyéniségére. Másképp fogok hozzáállni ahhoz, aki mondjuk Nők lapját olvas, regényt, egyetemi jegyzetet v Bibliát. Ill. képet szerezhetek arról, h mi érdekli az embereket.

Egyszer egy gyermektelennek kinéző, 40 körüli pár egy ilyen cikket olvasott: "Impotens a férjem?"... xDDD

Rám még nem néztek csúnyán emiatt. De nem is érteném, mert sztem ez természetes kíváncsiság. Am meg most mi abban olyan nagy titok? (kivéve persze, ha ennyire gázakat olvas, mint az előbb említett)

Én nem szoktam olvasni, nekem vhogy az nincs benne, h arra a 20 percre elővegyek vmit, inkább elgondolkozok. Max. ha vmiből nagyon 1. órában írunk és nagyon nem tanultam rá este, de egyéb könyvet sztem még soha nem vettem elő. De én hagynám, h belenézzen, ha vkinek kocsányon lógna a szeme.

Am az a baj, h általában pont a borítóját nem látod, ha kihajtja, ami a legfontosabb lenne...

2012. máj. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!