Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Érdemes elkezdenem olvasni a...

Érdemes elkezdenem olvasni a Királyok Csatája c. könyvet (Tűz és Jég Dala regénysorozat), ha csak az HBO-s Trónok Harca c. sorozatot láttam (tehát nem olvastam könyvben a Trónok Harcát)?

Figyelt kérdés

2012. máj. 16. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Áá, szerintem nem érdemes! Sok mindent nem értenél meg belőle.. Teljes élményt csak a Trónok után adhat :D Aztán ha az első kettő meg volt, jön a Kardok vihara, ami véleményem szerint túltesz mindkettőn!


Egyébként miért nem kezded az elejéről? Nem tetszett annyira az első évad, ami a Trónokat dolgozza fel? Hidd el, az könyvben jobb, mint a második! (személyes vélemény)

2012. máj. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

sorozat nagyon bejött. ezért is kérdezem. nemrég néztem meg az első évadot. másodikhoz még nem kezdtem neki, mert gondoltam elolvasom könyv formában.


köszi a választ, akkor nekikezdek a Trónok Harcának könyv formában is.

2012. máj. 16. 18:50
 3/5 anonim ***** válasza:

Hiába nézted végig az első évadot, rengeteg dolgot kihagytak a könyvből, azért egy több száz oldalas könyv jóval részletesebb, mint 10 epizód.

Tehát haladj sorba.

2012. máj. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ!
2012. jún. 4. 15:21
 5/5 anonim válasza:
Szerintem is kihagyhatatlan...en mar nagyon varom a 6-ik kotetet! Jo konyv sorozat! Elejetol vegig erdemes olvasni...es most mar van 5 magyarul...tehat van mit olvasni...
2012. júl. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!