Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Jó Jay Asher: 13 okom volt...

Jó Jay Asher: 13 okom volt című könyve?

Figyelt kérdés
Szeretném elolvasni ezt a könyvet, mert kíváncsi vagyok kit mi hajt az öngyilkosságba. Azt szeretném tudni, hogy érdemes-e elolvasni?

2012. máj. 20. 20:18
1 2
 1/11 anonim válasza:
54%
Kb 1 hete olvastam el. Megbántam. A csaj beképzelt. An indokok meg nevetségesek, azért mert megfogták a seggét,és pletykálnak róla... Nme éri emg,hidd el .
2012. máj. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
31%
nagyon béna..
2012. máj. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Pf... hát nekem az jutott eszembe, miután nyáron elolvastam: kevés. Egyszerűen nem tudott megragadni, de azért olvastam, mert az utolsó oldalakig reménykedtem benne, hogy lesz valami nagyobb dolog, ami felpörgeti az eseményt, de csalódtam. Ennek ellenére nem rossz könyv, nekem pl. teljesen semleges, kis délutáni olvasmánynak megfelel, de ne ettől várj lélektani mélységű, velős élményt. De szerintem olvasd el, mert veszteni nem veszthetsz vele.
2012. máj. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Victorias válasza:

én is olvastam,nem olyan rossz könyv,de többet várna az ember tőle.

meg persze csak akkor ajánlom,ha szereted a kissé debil,elvont dolgokat

2012. máj. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

nekem tetszett a könyv :D

igaz, egyszer, talán 2x elolvasható, de tetszett :D

2012. máj. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon jó könyv. Nekem nagyon tetszett.
2012. máj. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 HappyHippi válasza:
érdekes könyv, persze mindenkinek más a véleménye, szerintem nem olyan rossz. kicsit furi hogy ilyen dolgok miatt lesz öngyilkos. sztem 1x olvasható:)
2012. máj. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ízlések és pofonok. Nekem például tetszett!
2012. máj. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyből a kedvencem lett! 2 nap alatt kiolvastam, szerintem hihetetlenül jól kitalált történetekből rakta össze az író a lány kb. 2 évét! Érdemes elolvasni! Közben pedig a hallgató érzéseit is leírja amivel így még valóságosabb és átélhető az egész.
2012. jún. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Pont most fejeztem be ez a könyvet, egyszerűen nem tudtam letenni nekem nagyon tetszett, teljesen beleéltem magam, megéri, nekem a kedvenc könyveim közé tartozik. :)
2012. dec. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!