Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogyan szerezhetek angolul...

Hogyan szerezhetek angolul könyvet?

Figyelt kérdés
El szeretném olvasni Karen Marie Moning Highlander című sorozatát, de letöleni sehol nem tudom így arra gondoltam, hogy megveszem angolul. Igen ám de hol? Libriben, Bookline-ban Alexandrában nincsen már kerestem. Esetleg valami olyan könyvesbolt ahol árulnak angolul nem annyira felkapott íróktól is könyveket?
2012. máj. 21. 17:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Itt fent van néhány könyve, és ha regisztrálsz, le is tudod őket tölteni:

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. máj. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, jó kis oldal de sajnos a sorozat első részét nem találom. Ment a zöld pacsi:)
2012. máj. 21. 18:52
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor: [link]


Az oldal megbízható, olcsó, és a világon bárhová kiszállítják postaköltség nélkül (!. Ugyan én még nem rendeltem tőlük, de egy ismerősöm igen, minden rendben ment. Ha ez nem elég, keress rá google-n, egy csomó véleményt találsz róla magyarul is =)

2012. máj. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!