Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Twilight Saga, Bella miért...

Twilight Saga, Bella miért bánik így Jacob-bal?

Figyelt kérdés
Úgyértem, ő is ugyanúgy szereti mint Edward...de ő csak kihasználja őt.úgy tekint rá mint valakire akivel kikapcsolódhat, mint egy barátra miközben tudja h Jacob, hogyan érez iránta. Szó szerint persze csak az Eclipse-ben vall szerelmet neki de mégis. tudja hogy ez rossz útra vezet. Aztán mikor megcsókolja őt felháborodik mikor részben ez az ő "hibája is". Van választási lehetősége, h őt válassza de nem mert makacsul ragaszkogik Edward-hoz. Nemlehet, hogy ezt már csak bemeséli magának? Úgyértem persze biztos szereti őt is mármint Edwardot és sokmindent meg is tenne érte...de ugyanakkor Jacob boldogságáért is. De néha már úgytűnik a monológjaiban, hogy önmagát győzködi arról h számára Edwardon kivül más nem létezik.
2009. jún. 28. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem Jacob volt az aki kihasználta a helyzetet!

Bella nem egyszer mondta Jacobnak, hogy köztük semmi nem lehet, erre Jacob mit mondott: Rendben megértelek!

És amikor Bellából elszállt a lélek, amikor kimondhatatlanul meggyötörte a szívét, hogy Edward elhagyta. Jacob mit csinált? Rámászott, de nem kicsit!! Tudta, hogy Bella nem fog tudni kiszállni ebből a barátságból, ő bármit is csinál, mert egyedül a világon csak ő maradt neki! Ezért feszítette tovább és tovább a húrt! Pont időben jött a hír, hogy Edward megakar halni, mert különben Jacob bekebelezte volna Bellát..

Szerintem..

2009. jún. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, mondjuk ez is meglátás. Van benne valami.
2009. jún. 28. 22:06
 3/4 anonim ***** válasza:
hat sztem igazad vn(kerdezo).JAcobot kihasznalja.csak az erdekli h elfelejtse edwardot...stb...
2009. aug. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mondjuk azis igaz h jacob szerelmes bellaba..es azert nem tud leszallni rola 1ik naprol a masikra;)
2009. aug. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!