Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek írhatok hasonló...

Szerintetek írhatok hasonló témájú könyveket?

Figyelt kérdés

Itt egy kis részlet:

"Minden olyan kopár volt...

Mindenhol ugyan az. Az épületek romokban hevernek, és egymáson tornyosuló, csontvékony emberi testek szanaszét szórva az egész kiettlen vidéken. Valószínűleg a város szélén lehettem, mert egy templom állt nem messze tőlem. Észre sem vettem, hogy a földön fekszem, szakadt ruhában. Véres kezeimet magam elé tartva vettem észre, hogy nem az én vérem, pedig senki sem volt a közelemben. Mindenem égett, a fájdalomtól, mégis az elém tárult látványhoz képest semmisnek tekinthetők voltak. Szinte a semmiből elém került egy férfi, aki az orra alatt egy kis bajuszt viselt, rövidre vágott, hátrafésült haja volt: Katonazöld egyenruháján egy furcsa jel volt. Olyan volt, mint egy plusz jel, de a végei hegyesen elgörbültek. Ismerős...már láttam. Emlékszem! Az egyik haldokló ember mondta, hogy ez a nácik jele és, hogy a neve horogkereszt.

-Zsidó vagy?- kérdezte, olyan mély gyűlölet és gúny volta hangjában, hogy meg is ilyedtem.

Nem.- feleltem félelemmel

-Cigány vagy?-kérdezte hasonlóan.

-Nem válaszoltam szintén.

Ekkor elmosolyodott és felém nyújtotta a kezét:

-Gyere velem és megalkotjuk az új világot, ahol csakis a mi fajtánknak lesz joga élni."


Ennyi. Kommenteket lécci:)



2012. máj. 23. 15:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik! Szerintem folytasd, és ha megkérlek, akkor küldöd nekem privátba a folytatást is?
2012. máj. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Miért nem tetszik?

Bocs majd csak, később tudom küldeni a privit, most tanulnom kell. :)

2012. máj. 23. 16:42
 3/8 A kérdező kommentje:
Bocs hülye vagyok azt akartam kérdezni miért tetszik?
2012. máj. 23. 17:21
 4/8 Retekszisz ***** válasza:
Ez borzasztó...
2012. máj. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolsó miért?
2012. máj. 23. 18:50
 6/8 Retekszisz ***** válasza:
Nem a témájával van gond, olyat nyugodtan írhatsz. De a helyesírásod nagyon rossz, és a mondatformálásod, szóhasználatod is.
2012. máj. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
:( Azért kössz a választ
2012. máj. 23. 19:29
 8/8 A kérdező kommentje:
Amúgy csak pár perc alatt gyorsan leírtam valamit, mert kíváncsi voltam a véleményekre, máskor előre gondolkodom, hogy mit írjak.
2012. máj. 23. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!