Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik a kedvenc Jodi Picoult...

Melyik a kedvenc Jodi Picoult regényetek? Miért pont az?

Figyelt kérdés
2012. máj. 30. 14:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindegyiket imádom, de ha választani kell, akkor a Törékeny. Nagyon gyönyörűen fel volt építve a történet. Jodi hitelesen ábrázolta Willow betegségét, és azt, hogy mi mindennel jár az, ha a családban csonttörékeny gyermek van.

És neked?

2012. jún. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nekem a Szívtől szívig. De mindegyiket imádom, mert mindegyik elgondolkodtat, megingatja és megerősíti a véleményemet egyszerre.

A Törékeny volt az első, amit olvastam, az tett "rajongóvá", azóta falom az írónő könyveit.

És a befejezések...mindig valami sokkoló és megdöbbentő.

Amit most olvasok (Gyere haza) úgy érzem, nem tartogat nagy meglepetést a végén, de eddig mindnél ezt éreztem. :D

2012. jún. 1. 22:19
 3/3 anonim ***** válasza:

Az első válaszolóval hasonló az ízlésem :D Nekem is a Törékeny az, ami mindent visz.

Legelső könyvem volt Joditól, ettől függetlenül, azóta se olvastam a tőle jobbat, de persze ez saját magán vélemény.

Jelenleg én is a Gyere haza-t olvasom :) Nem rossz, de nem egy Törékeny.

Hogy miért szeretem? Egyszerű a válasz, sikeresen körém vonta a regényt, úgy éreztem magam, mint aki ott van benne, és szerepel. Főleg Willow testvére fogott meg, és a kis élete. Nagyjából ennyi :)

2012. jún. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!