Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Pottermore! Harry Potter...

Pottermore! Harry Potter fanok! Miért nem tudom megvenni azt a könyvet?

Figyelt kérdés

Örömködve eljutottam az Abszol útra, nagyban vásárolgatnék, mire már élből megakadtam a könyvesbolt résznél.


Szeretném megvenni a "Fantastic Beats and Where te Find Them" c. könyvet, amit egyszerűen nem tölt be a gépem. Már a képét sem, de ha rámegyek a linkre, kiírja a szokásos "Hiba" oldalt.

Mitől lehet ez? A többi könyvet, és minden más felszerelést már megvettem, de addig nem enged továbblépni, amíg a listán szereplő összes dolgot be nem szereztem, így pedig egy helyben toporgok emiatt az átkozott könyv miatt.


Próbáltam flash playert frissíteni, de nem engedni már letölteni sem, mert azt írja, hogy a Google Chrome, amit használok böngészőként, alapból tartalmazza ezt a fp-t, és automatikusan frissíti, ha újabb verzió jelenik meg. Itt viszont meg akadt a tudományom, szóval kérlek, segítsetek, hogy továbbmehessek pálcát vásárolni! :)


Előre is köszönöm!


Ui.: Mellékelek képet, mire gondoltam.

Első kép, ahogyan kinéz az oldalon, második kép pedig, ami megjelenik, ha rákattintok (ez sokak számára ismerős lehet sajnos...)


[link]


[link]



2012. máj. 31. 10:53
 1/6 Mia_may ***** válasza:
Én jól tudok angolul de ez a Pottermore teljesen útvesztő a számomra :(
2012. máj. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én sajnos nem beszélem jól az angolt, elég alapszinten, így a Chrome fordítója segítségével próbálgatok elevickélni, de itt megakadtam.

Ráadásként az a baj, hogy itt nem is angoltudásra lenne szükség...


Közben amúgy megkérdeztem pár embert - sajnos másik gépet nem tudok kipróbálni - és azt mondták, hogy az oldallal van a hiba, ami viszont szintúgy nem túl kecsegtető... megőrjít, hogy nem tudok továbbhaladni, azért mert nem tölti be az átkozott könyvnek az oldalát és nem tudom megvenni! :S


Biztos az oldallal van a hiba, nem lehet, hogy gépem akar kitolni velem???? VALAKI????

2012. máj. 31. 12:09
 3/6 anonim ***** válasza:

Van PM-em, és nekem betölti :D Szerintem a javát kellene frissítened. Itt van: [link]


töltsd le és telepítsd :D hátha jó lesz :)

2012. máj. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát sajnos az sem sikerült, de mindegy, már feladtam... másik gépről sikerült megoldanom, h továbbjussak... remélem, többet nem lesz ilyen galiba... köszönöm azért mindenkinek!
2012. jún. 1. 09:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Én csak a Bölcsek kövét tudom játszani, a Titkok kamráját nem, pedig végigjátszottam az elsőt. Ti?
2012. jún. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
senki nem tud tovább menni a 2. könyve egyelőre... úgy hallottam, h még idő, mire azt is megnyitják...
2012. jún. 6. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!