Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mikor nyit teljesen ki a...

Mikor nyit teljesen ki a Pottermore?

Figyelt kérdés
Nem teljesen világos számomra, hogy mikor nyit az oldal. Addig oké, hogy július 31-től augusztus 6-ig lehetett regisztrálni, ha egy kérdésre jól válaszoltál, meg valami Magic Quill is volt. De én nem tudtam, hogy ez van, és lemaradtam róla. Most akkor nem lehet regisztrálni többet? Állítólag októberben nyit mindenkinek, gyakorlatilag nem nagyon van így. Vagy csak én nem veszem észre? November van. Egyáltalán ki fog nyitni úgy, hogy mindenki szabadon regisztrálhat?
2011. nov. 9. 11:45
 1/4 anonim ***** válasza:
asszem november körül. nem nagyon tuom, de úgy rémlik...
2011. nov. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]

So Pottermore will not be opening to new users just yet. For all of you who are waiting to enter Pottermore, we want to thank you for being so patient - we’re working very hard to make some exciting improvements, and we're really looking forward to welcoming you to the site when it’s ready.


Szóval egy darabig még biztosan nem :(

2011. nov. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha jól tudom 2012ben nyitják meg. Viszont ne akarj annyira bejutni. Én bent vagyok, és még sok haverom és hát... Nem tom... Nekem nem jött be.
2011. dec. 6. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azt írják április elején nyit meg mindenkinek. (Ha lefordítjuk valami olyasmi: Kora áprilisban).

Szóval valamikor 2012 áprilisa körül nyílik meg.

Egyébként ma elseje van (április), és még zárva van.

2012. ápr. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!