Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » B. M. Grapes - Jóslatok...

B. M. Grapes - Jóslatok hálójában vélemények?

Figyelt kérdés

Ma olvastam el, és kíváncsi lennék a véleményetekre.

1. Ti kire számítottatok? Ki lesz JJ?

2. Nektek szimpi Daniel?

3. Szerintetek kikre utal a "hiénák"? Mert végül nem derül ki konkrétan.

4. A befejezésről mi a véleményetek? Hogy tetszett?

5. Úgy cakkumpakk pozitív vagy negatív érzéseket váltott ki belőletek ki a könyv? Úgy értem, jobbat vagy rosszabbat vártatok?

6. Mi alapján vettétek meg a könyvet? (Ajánlották, a borítója tetszett, a fülszöveg tetszett stb.)


Kort és nemet is, légyszi! :)



2012. jún. 8. 20:11
 1/2 anonim ***** válasza:

1. Végig orromnál fogva vezetett a könyv. Sokáig Michellre gondoltam, majd felmerült, hogy Ada két barátnője is lehet, tehát rengeteg variáció végigment a fejemben.

2. Teljes mértékig =)

3. Szerintem Michellékre, mert a jóslatok nagyjából rájuk vonatkozhattak.

4. Őszintén szólva az egészben ez nem tetszett. Kicsit elcsépelt volt, jobbra számítottam.

5. Tetszett ez a krimis vonal, soha nem unatkoztam a könyv olvasása alatt, nagyjából ilyenre számítottam.

6. Kerestem valami misztikus könyvet. Megtetszett a borító, majd felcsigázott az ismertető is, így rászántam magam.

14/L

2012. jún. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1, Őszintén szólva nem tudtam, nekem Daniel is szóba jött, és mikor kiderült hogy lány az illető, Julie is.

2, NEm kifejezetten, Adam szimpibb.

3, Szerintem Michelle-ékre, bár ez egy ? marad.

4, Nekem, az utolsó 100 oldal túlságosan össze lett csapva, és ez az 'energiavámpír-dolo' hm... nem kifejezetten tetszett.

5, Pozitív, bár a végét jobbra meg lehetett volna írni.

6, Kölcsön kaptam egy barátnőmtől, és elolvastam, mert neki nagyon tetszett.

14-L


+1 Jess volt a legjobb az egész story-ban :)

2014. szept. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!