Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mondanátok valami jó rohadtul...

Mondanátok valami jó rohadtul izgalmas, félelmetes könyvet?

Figyelt kérdés
2012. jún. 11. 11:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Izgalmas könyek számomra a Dan Brown könyvei voltak (Da Vinci kód, Angyalok és démonok, stb.)


Félelmetes könyvek pedig Stephen King könyvei (Carrie, Ragyogás, Tűzgyújtó, Cujo, Kedvencek temetője, Az, Tortúra, Rémkoppantók, Nem jön szemere álom, Álomcsapda).

2012. jún. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nézz utána Cormac McCarthy könyveinek. Ez az ember saját műfajt teremtett; elég horrorisztikus történetei vannak egy kitalált, fiktív világban. Pl: Az Út c. könyvében egy kihalt Földön kóborló apát és fiát mutat be, a "tűz hordozóit", akik a jókhoz tartoznak. a rosszak embereket gyűjtenek (bár már nincs sok) és azokat eszik meg. Ismert regénye még a Nem vénnek való vidék. Na az még nagyon beteg és elképesztően jó!
2012. jún. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Doruss ***** válasza:
Én is Stephen Kinget ajánlanám, az ő könyvei amolyan thriller illetve horror félék, szerintem neked valóak lennének. Meg Lovecraft is írt horrortörténeteket, bár ezeket egyáltalán nem ismerem.
2012. jún. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 sokminden válasza:
Lovecraft egy személyes kedvencem! most olvasom az "összes műve" 3. kötetét. Nem igazán félelmetes, legalább is számomra, viszont olvastatja magát! nem találtam még egy írót akinek a műve ennyire lekötött volna. Ez a könyv ha jól tudom 3 kötetben van. Én a harmadikat olvasom éppen, és lenyűgöző történetek vannak benne, ha érdekel akkor ami eddig a kedvencem az a "Herbert West, az újjáélesztő" de nagyon jó A Sír, A Kripta és a ,Templom is.Persze nem csak ilyen történetek vannak benne, hanem nagyon elgondolkodtatóak!
2012. jún. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Charlotte Perkins Gilman: A sárga tapéta.
2014. jún. 10. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!