Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen vicces könyvet ajánloto...

Milyen vicces könyvet ajánlotok kisbaba születéséhez?

Figyelt kérdés
Baráti társaságunk (fiatalos) hölgy tagjának megszületett az első fiú unokája. Szeretnénk megajándékozni egy szórakoztató, mókás, humoros könyvvel, ami kiemeli "nagymama" szerepét. Ami fontos, hogy neki 3 lánya van és ez a fiúcska most megtörte a család nőuralmát. A javaslatokat előre is köszönöm.
2012. jún. 13. 19:07
 1/2 anonim ***** válasza:
nos, a nőuralom megtörésére nemtudok válaszolni, de ha vicces könyvet szeretnél én Varró Dánieltől ajánlom az Akinek a lába hatos-t :) nagyon aranyos könyv, az én unokatestvéremék is nagyon örültek neki- a babával együtt
2012. jún. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Pont ilyenre gondoltunk (utána néztem a neten)és ennek a "folytatása" akinek a foga kijött, szóval ez a két kötet tökéletes ajándék lesz. Köszönöm!
2012. jún. 13. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!