Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Olyasmi könyvek, mint a...

Olyasmi könyvek, mint a "Szent Johanna Gimi", de mégis más? (Lent. Bőv. )

Figyelt kérdés

Tehát nekem nagyon tetszene a Szent Johanna Gimi, de Arnold tetszik nem pedig Cortez és ez így elviselhetetlen :)

Elég sokat olvastam, pl. a Neveletlen Hercegnő naplója, de azt is csak a 3. kötetig (én itt abbahagytam, így jobban tetszik a befejezés!) Az ezért nem tetszett annyira, mert nem igazán reális.


Valami hasonló szeretnék a Szent Johanna Gimihez... Nagyon bánt ez a Cortez dolog.


Amúgy olvastam még a Girl 15-öt és a Girl 16-ot, azok jók voltak! ;)



Tehát tinikről szóló, vicces, romantikus könyv érdekelne.

(Nem szeretem, ha végig vezeti az egész életüket, mint. pl a Neveletlen hercegnő naplója is hosszú nekem, meg szerintem a Szjg is az lenne!)


Nagyon köszi!

14/L :)


2012. márc. 29. 21:18
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
100%
Bad girl ( filmesített verziója Gossip girl, A pletykafészek), Tökéletes kémia (Simone Elekes) , most ennyi jut eszembe , ha elmész egy könyvtárba, rengeteg jót találhatsz :)
2012. márc. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

A 'Bad Girl'-nek itt van mind a 7 része mellettem és csak porosodik, mert nem tetszett ezért nem olvasom :)

A 'Tökéletes kémia' sem olyan "ártatlan", mint amilyet én szeretnék.


Egyébként én vidéki vagyok és itt csak egy pici könyvtár van, csupa bugyuta könyvvel (fele valamiféle brazil, romantikus könyv, negyede receptkönyv, másik negyede pedig kötelező olvasmány, de én most nem olyat keresek) :)


Mégegyszer köszi a gyors válaszod! :)

2012. márc. 29. 21:46
 3/21 anonim ***** válasza:
90%

Én tudnám még ajánlani:

Gail Carson Levin: Elátkozott Ella

Ally Carter: Ha megtudnád, hogy szeretlek meg kellene öljelek

Melissa de la Cruz: Beach Girl

Mans Gahrton és Johan Unenge: Ádám és Éva avagy suli,haverok,szerelem


Most így hirtelen ennyit találtam ami szerintem neked is tetszeni fog mert én rongyosra olvastam ezeket a könyveket. Ha találok még ilyeneket akkor írok. Remélem tetszeni fog neked. :)

2012. márc. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
100%
Igen a Beach Girl jó, de nekem kicsit bad girl-ös beütése volt :) Esetleg a Csokoládi Imádók Klubbja, az írót nem tudom most mondani, igaz, ez nem tinikről szól, de romantikus, humoros, és nem életrajzi :D
2012. márc. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Kár,hogy neked a SzJg-ben Arnold jön be,és nem Cortez.

Én is a Bad girl-t és a Tökéletes kémiát ajánlanám.

Illetve nézz be könyvtárba,én ott találtam meg pl.Gréti története,Gréti szerelmes.De még sok jó könyv van ott.

2012. márc. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
60%
[link] ha már TeamArnoldos vagy!
2012. márc. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Én LanaSwan-t ajánlanám neked meleg szívvel! Az ő történeteit csak netről lehet olvasni, de ez nem azt jelenti, hogy ne lenne nagyon jó író! Ilyen ifjúsági regény műfajban szerintem ő viszi a pálmát :)

[link]

Ezen az oldalon találhatod meg az adatlapját, és a már feltöltött regényeit.

A "Senkinek sem kellesz!" az első nagyon sikeres története (ezt még könyv formában is meg lehet rendelni tőle), ennek a folytatása a "Szükségem van Rád", aztán talán ezeknél is közkedveltebb a "Hazudd, hogy szeretsz" stb...

Szóval ezekbe érdemes bele olvasgatni, mert sokkal jobb, mint a SZJG :)


Ezen kívül ajánlom figyelmedbe Lesley Pearse 3 könyvét is, az "Emlékek", "Utazók" és "Titkok". Nekem az "Emlékek"-t anya ajánlotta, mikor kértem tőle egy olyan könyvet, amit tudnék buszon olvasgatni, de annyira tetszett, hogy végül le se tudtam tenni, és egész nap azt olvastam :) Aztán a másik kettővel is így jártam. Jó, mondjuk lelkileg kicsit fel kell készülni, mert sokszor elég drámai, de ugyanakkor annyira izgalmasak!! (nekem egyébként a 3 közül az "Utazók" tetszett a legjobban)

2012. márc. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
100%

Lauren Oliver: Mielőtt elmegyek

Gayle Forrman: Ha maradnék

Meg Cabot: Egy igazi amerikai lány

Meg Cabot: Airhead

Meg Cabot: Mediátor

Gregory Hughes: A holdat az égről

Nemtudomki : Majd újra lesz nyár

2012. ápr. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Miazhogy nemtudomki?!Az Meg Rosoff,és imádom a könyvét! :P
2012. ápr. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
Jó bocsi, nem volt nálam a könyv, és fejből írtam ...
2012. ápr. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!