Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Marija Szemjonova: Farkasölő,...

Marija Szemjonova: Farkasölő, a Szürke Kutyák fia című 4 részes regényét honnan tudnám megszerezni magyarul?

Figyelt kérdés
Az első kötet alapján készült a Farkasölő című orosz fantasy film (2006).

2012. jún. 16. 12:51
 1/1 anonim válasza:

Épp most nézem a filmet. Hála az égnek már a végén vagyok. Annyira izgalmas, hogy közben van egy csomó időm netezni. Kíváncsi voltam mit írnak róla a világhálón. Igazából sok karaktert nem vesztegettek rá amit meg is értek.

10 / 3,5 szerintem korrekt pontszám rá. Nem ontanám a vérem ha nem készülne 4 rész a mozifilmből is. Persze ruszki nyelven biztos sokkal élvezetesebb alkotás.

Az a helyzet, hogy én megadtam az esélyt az orosz filmiparnak. Végigküzdöttem már magam néhány termékükön, de annyira durván el vannak maradva a nyugati moziktól, hogy az már fájó. A Tank című alkotás ami tetszett egyedül, épp ezért maradt meg a címe az emlékezetemben. A többit sikerült gyorsan elfelejtenem, valószínűleg hős Farkasölő is beáll a sorba. Mármint a futottak még kategória sorába.

Közbe végre valahára véget is ért e "remek" alkotás. Ritkán van olyan film ami ennyire le tud kötni, de ennek sikerült. Kár, hogy nem volt hosszabb, mondjuk 4 és fél óra.

Na már a stáblistát olvassák, szóval köszöntem szépen a lehetőséget!

2013. ápr. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!