Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyikkel "kell" kezdjem?

Melyikkel "kell" kezdjem?

Figyelt kérdés
Szóval el szeretném kezdeni elolvasni L. J. Smith-től a Vámpírnaplókat. Csak az a gond, hogy nem tudom, hogy melyik kötettel kezdjem. Van egy olyan hogy az Ébredés.... utána még 7 rész ha jól tudom. De van egy olyan is hogy Stefan naplója (az 2 részes). Csak annyi lenne a kérdésem, hogy az Ébredéssel kezdjem és a további részek jöjjenek, és majd utána Stefan naplója... ?!
2012. jún. 16. 14:22
 1/3 A kérdező kommentje:
Lehet h rosszul fogalmaztam.... :S Szóval először elolvassam a sorozatot? akkor lesz rendjén a történet menete? és a stefan naplója csak egy plusz sztori?
2012. jún. 16. 14:41
 2/3 anonim ***** válasza:

Az Ébredés az első kötet és utána van még 6 amit L.J Smith írt, meg van még 3 amit már nem ő írt.


A Stefan naplója az meg különálló sorozat, az a TV sorozathoz kapcsolódik inkább és ezek közül egyet sem L.J Smith írt.


[link]

2012. jún. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szerintem mindenképp az Ébredéssel kezdd! :) (nem szoktam ilyet mondani, de szerintem a sorozat sokkal jobb, mint a könyv)

Olvastam a Stefan naplóját is, és jobban érthető, ha a sorozatot is nézed.

2012. jún. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!