Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Darren Shan könyvet érdemes...

Darren Shan könyvet érdemes olvasni? Melyikkel kezdjem?

Figyelt kérdés
15/L
2009. szept. 27. 11:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
érdemes hát. a vámpírossal... a démonos elég kemény dió. nehezebb felfogni sztem.
2009. szept. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
én nagyon szerettem, a vámpírossal kezdtem, de mikor végeztem vele utána máris jött a démonos, mondjuk a démonos könyvek eléggé ijesztőek, de nagyon izgalmasak:) 13/L
2009. szept. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szerintem 15 évnél fiatalabbaknak szól. Ok, én már 17 vagyok, s szeretem olvasni, de inkább nosztalgia szempontjából, mert 11 évesen nagyon tetszett. Ha 15 évesen kezdem el, nem hiszem, hogy annyira megragadott volna.
2009. szept. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előző válaszadóval :D Én azt hiszem talán 10-12 lehettem amikor a vámpírosat olvastam, ha most kezdeném lehet hogy nekem se tetszene :D Mondjuk én a démonosat jobban is szeretem.... Vagyis igazából nem is tudok dönteni XD A vámpírosnak eredeti a sztorija, de a másik meg jobban van megírva szerintem, és több benne a poén is XD Viszont néhány helyen elég...ööö...durva vagy hogy is mondjam XD Nem tudom érdemes-e neked elolvasni, eléggé egyénfüggő, kinek mi tetszik :D Azért egy próbát megér ;) 16/L
2009. okt. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, érdemes olvasni. Kezdd az első kötetnél, a Rémségek Cirkuszánál!
2010. márc. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Még hogy érdemes e? Én nem tudom, hogyan tudtam tavalyig Darren Shan nélkül élni!:D

A legjobb írók egyike a világon,mindenképp érdemes elolvasni a könyveit! Mindkét sorozat egyformán felülmúlhatatlan, a vámpíros ( és nem meyer féle vámpír, ami manapság ritkán fordul elő, és ez még meyer előtt 5 évvel íródott) a Rémségek Cirkuszával kezdődik, a Démonos a Démonmesterrel. Akármelyik sorozattal kezded, biztos, hogy nem fogod megunni.

2010. ápr. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szeritenm azonnal kezdd el, ha szereted a jó könyveket :D

Én már olvastama vámpíros köteteket is és a Démonvilágot is befejeztem már. Nagyon nagyon jók. A démonosat is könnyű megérteni. Más a stílus mint a vámpírosnál. Mert a vámíprosban egy szálon megy minden könyv a démonosban meg 5ön ha jól emléxem .:D De érdemes, nagyon is :DD


13/L

2011. márc. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!