Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok jó fordítót mondani?

Tudtok jó fordítót mondani?

Figyelt kérdés
Angolul van egy könyvem de,még nem tudok olyan jól angolul hogy el tudnám olvasni.Olyan fordítót keresek ami értelmesen,összefüggően fordít.(ha,lehet online)

2012. jún. 17. 09:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges ilyesmit keresned. Egy gép, egy szoftver sosem fogja tudni, hogy egy többjelentésű szó melyik jelentését kell adott esetben használni, sőt sok esetben még a szófajt sem találja el. Úgy vélem, hamarabb fogsz felsőfokú szinten angolul beszélni, mint hogy használható fordítóprogramok jelennek meg.
2012. jún. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én olyan fordító vagyok, aki értelmesen, összefüggően, profin fordít, de tényleg :)


Fel kéne már fogni, hogy egyetlen program sem fog tudni használható fordítást adni, arra csak ember képes. Ja tudom, azt viszont meg kellene fizetni Xd

2012. jún. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!