Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Jó könyvet tudtok mondani?

Jó könyvet tudtok mondani?

Figyelt kérdés
Érdeklődési köröm:horror,Japán,Japán nyelvtanulás,esetleg ezek keveréke.valami jót kérek!regény is lehet!
2012. jún. 18. 13:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy gésa emlékeiratai :) Én csak a filmet láttam, de barátaim azt mondják, a könyv is nagyon jó! Próbáld meg, hátha érdekel.
2012. jún. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi!ez érdekesnek hangzik.

Még jöhet!

2012. jún. 18. 14:48
 3/9 anonim ***** válasza:
Japán horrort nem tudok, de sima horrorból ott van Stephen King... bár, ha ezek a témák érdekelnek, akkor tuti, hogy már hallottál róla =)
2012. jún. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen,ismerem,de azért köszi.
2012. jún. 18. 19:13
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Talán a Battle Royal, ez japán, és kb olyasmiről szól, mint az éhezők viadala (csak kicsit korábbi...)
2012. jún. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nemrég hallottam róla,már be is szereztem,de köszi.Amúgy az éhezők viadala nekem nem tetszett.
2012. jún. 19. 15:10
 7/9 anonim ***** válasza:
Az éhezők viadalát nem olvastam, csak azt tudom, hogy az alapsztori ugyanaz: egy csomó kamasz gyilkolja egymást, és a végén csak egy maradhat életben.
2012. jún. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Endo Suszaku - Némaság

[link]

2012. jún. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hááát... én tudok egy könyvet,a horrorisztikus helyett mondjuk a szürreálissal jellemezném:Vándorsólyom kisasszony különleges gyermekei.
2012. jún. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!