Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Érdekelne valakit egy ilyen...

Érdekelne valakit egy ilyen történet? Nem hiszem, hogy kiadnám csak szórakozásból irogatok.

Figyelt kérdés

Légyszi a sz@r és ilyesmit ne írjatok rá.


Lia végigfuttatta tekinteték a börtönén. A mocskos, penészes falak lehangoló látványt nyújtottak. A nedves mennyezetről egy hunyorgó, csupasz villanykörte pislákolt. Maga a terem üres volt. Csak egy vasrúd nyúlt ki a falból. A lány felsóhajtott. A terem után magát vizsgálta meg. Szakadt farmer, rongyos, sáros póló és csapzott, barna haj. Hát, kétségkívül nem túl elegáns. Dehát mikor volt ő az? A társadalom kirekesztetjeként élt már egész kiskora óta. Felemelte a kezét. Egy percig hezitált, majd visszaejtette a földre. Semmi értelme nem lenne. Ijedten pillantott a nyakára erősített bilincsre ami a falból kiálló vasrúdhoz csatlakozott.Eddig se használt a ráncigálása csak a kezét sebezte fel. Megint gondolkozóba esett. Egész nap csak ezt tette. Töprengett és töprengett. Nem volt képes felfogni. Hogy jöhettek rá? Hisz minden jelt, minden apró nyomot eltűntetett. Lia zavartan kutatott az emlékei között. Lehetséges lenne, hogy valamit elrontott? Nem, semmiképp. De akkor hogy..? Már évek óta kontaktlencsét hord, így a vörös szemei rejtve maradtak. Más kifogásolnivaló nincs rajta. Nem barátkozott senkivel, tehát a képességeiről sem tudnak. Mindenki csak egy hóbortos lánynak hiszi. Nem beszél senkivel. Lia értetlenül meredt a kezére. Egy elfeledett kép ugrott be neki. Igen, ez lesz az! Tavaly egy öltönyös szerzet sétált végig Wannock utcáin. Szakadt az eső és villámlott. Már akkor gyanús volt neki, hogy mit keres ilyen ítéletidőben kint az utcán. Ő is csak egy percre dugta ki az orrát. A furcsa idegent akarta meglesni. Sejtette, tudta, hogy nem szabadott volna! De akkor még másként viszonyult az élethez és magához is. Még nem tört fel a gyűlölet saját maga és a fajtársai iránt. Ha egyáltalán léteznek még rajta kívül ilyen nyomorult szerzetek. Ha nem lett volna ilyen naiv még most is Wannockban lenne. Lia lehajtotta a fejét. Lépteket hallott.Lassan vette a levegőt és lelkiekben már mindenre felkészült.


Ez még csak a történet eleje, de úgy gondoltam kiírim, hátha van valami vélemyényetek. Tudom, hogy csöppet sem vagyok tehetséges és nem írok túl jól, de én csak a magam szórakozására irogatok.



2012. jún. 20. 14:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik. Írd ki egy kommentben a történet folytatását. Érdekel.
2012. jún. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi:) Oksi kiírom ha majd elkészül:))
2012. jún. 20. 14:29
 3/14 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva nem nagyon érdekelne. Már minden tele van a vámpíros, farkasemberes tinitörténetekkel. Nem lenne kedvem elolvasni egy ezredik verziót is belőle.

Ha írni akarsz, inkább keress valamilyen eredeti témát.

2012. jún. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem tetszik, érdekelne a folytatása:) Ez valami vámpíros történet lesz? Azokból tényleg sok van már, de én szeretem őket, meg meg lehet csinálni egyedire is:)
2012. jún. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszik.Szívesen elolvasnám a folytatást.:)
2012. jún. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

A történet szerintem jó, elolvasnám, bár nem ártana odafigyelni hogy hogy a villanykörte nem nagyon tud hunyorogni...de engem érdekelne a folytatás, bár igen, a vámpíros könyvekből már sok van...mondjuk nem biztos hogy Lia vámpír, akár földönkívüli is lehet:-)

Ja és ne szerénykedj, az nem válik hasznodra!

2012. jún. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szépen írsz. :) Folytasd!!! Írták páran hogy vámpíros feelingje van. De nekem úgy jött le mintha egy új fajhoz tartozna, nem vámpír de nem is ember. Nem tudom érted-e mire gondolok.:)
2012. jún. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Jól írsz, érdekesnek ígérkezik. Egyetlen zavaró dolog volt benne számomra, hogy nagyon sok a tőmondat. Ez egyébként az elején még jó is, csak utána már kicsit sok lesz belőle.
2012. jún. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a dícséreteket, igyekszem. Különben vérfarkasos történet lesz. Tudom, hogy sok van belőle, de engem érdekelnek. És persze, ha elkészülök a folytatással mindenkinek küldök belőle, csak most sok dolgom van, nem nagyon érek rá az irogatásra. :)
2012. jún. 25. 11:12
 10/14 anonim ***** válasza:

Nekem is tetszik, érdekel a folytatása, nagyon is! Csak vigyázz, ne nagyon legyen benne elgépelés, kizökkentheti az olvasót:

"Lia végigfuttatta tekinteték a börtönén." Inkább tekintetét, nem? =)

De egyébként nagyon jó, engem is érdekel a folytatás =)

2012. jún. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!