Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen a regényem alaptörténete?

Milyen a regényem alaptörténete?

Figyelt kérdés

Van három barátnő, akik közül az egyiket folyton szerencsétlenségek érnek, és úgy érzi, hogy figyelik őt. Úgy gondolja hogy ezek már nem lehetnek véletlenek, valaki szándékosan próbál ártani neki. A barátnői először nem hisznek neki. Aztán kiderül, hogy a lánynak van egy hasonmása, aki nem csak arcra hasonlít rá, de a lány minden lépését figyeli és utánozza. Természetesen szerelmi szál is kell, fiatalokról szólna a könyv. Amúgy kb. 3 oldalt már meg is írtam (nagy teljesítmény. :D)

Mit gondoltok?



2012. máj. 17. 20:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Engem nem csábítana elolvasásra egy hasonló könyvajánló. Fiúként nem olvasnám el, mert lányokról szól. Szóval nem tudnék azonosulni a szereplővel.
2012. máj. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Persze, inkább lányoknak szólna a dolog. Köszönöm a véleményed. :)
2012. máj. 17. 20:36
 3/20 anonim válasza:
100%

Akár egész jó történet is lehet belőle szerintem, bár én jobban szeretem inkább a horrorisztikusabb dolgokat.:)

Csak ügyesen!:D

2012. máj. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 rajcziz ***** válasza:
Én ebben nem látok nagy lehetőségeket, de ki tudja, bármi kisülhet belőle.
2012. máj. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
A leghétköznapibb történetből is lehet könyvet írni, ha van hozzá érzéked. Szófordulatok, szókincs, egy szemtelen, vicces főhős és kész.
2012. máj. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 AliceSwan ***** válasza:
Érdekesnek tűnik :)) Én elolvasnám.
2012. máj. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeket. :) Állítólag jól tudok írni, legalábbis mondták már. El küldhetném valakinek privibe az első oldalt, hogy szerinte jó-e az írásom? Nagyon kíváncsi lennék, hogy mit gondoltok róla. :)
2012. máj. 17. 21:16
 8/20 rajcziz ***** válasza:
100%
Nekem jöhet.
2012. máj. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elküldheted :) Szívesen mondok véleményt. Írj privit! :)
2012. máj. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Ha gondolod küldheted nekem is.
2012. máj. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!