Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik lehet ez a könyv?

Melyik lehet ez a könyv?

Figyelt kérdés

Régen olvastam egy könyvet, de nem emlékszem a címére. Arra emlékszem, hogy talán az összes szereplő tiszta retardált volt, főleg a főszereplő lány, akinek a szemszögéből volt írva. Azt hiszem, kissé anorexiás volt, de ez nem biztos. Volt a könyvben egy olyan rész, hogy nem akart szeretkezni addig, amíg szűz, ezért elvette a saját szűzességét egy műbrokival :D Nem, nem erről szól a könyv, ez csak említve volt benne, de ez nagyon megragadt bennem, hogy hogy lehet valaki ennyire hülye?! :D Szóval idegesítő ökörség volt az egész, de érdekel, hogy mi a címe :D Ja, és arra még emlékszem, hogy hihetetlenül ocsmány rózsaszín borítója volt.

Nem tudja valaki a címét? :D



2012. jún. 20. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:
én se tudom melyik az... google-ba írd be:DDD
2012. jún. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De már próbáltam rákeresni, de lehetetlen, nem ad ki ilyesmit
2012. jún. 21. 15:29
 3/6 A kérdező kommentje:

Pontosítok, mert még eszembe jutottak dolgok:

A főszereplője szerelmes volt egy fiúba, akivel asszem össze is jöttek. Szerencsétlen pasi :D

A borítóra pedig a legjobb szó: csicsás

2012. jún. 21. 15:43
 4/6 Wolf_Girl válasza:
Nem volt két cipő a rózsaszín borítón?
2012. jún. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva arra nem emlékszem, hogy mi volt a borítóján
2012. jún. 21. 19:34
 6/6 A kérdező kommentje:

Megvan! (hátha valakit érdekel)

[link]

Oké, bár nem rózsaszín, de azért ocsmány. Már csak azt kéne kitalálnom, hogy olvassam el. Megvenni pazarlás lenne, könyvtárból meg égne a fejem kivenni :D

2014. ápr. 12. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!