Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Harry Potter és a főnix...

Harry Potter és a főnix rendje kérdés (? )

Figyelt kérdés
Dumbledore tudott a "Dumbledore serege" csapatról?

2012. jún. 21. 12:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen. Ha más nem Dobby "köpött" neki.
2012. jún. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ez jó kérdés. szerintem nem.
2012. jún. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
"Dumbledore előtt nincsenek titkok"
2012. jún. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

tudott hát. hisz mondta, hogy ha egyvalaki is bízik benne, nem hagyja el az iskolát. oké, elhagyta, de tuti tudta. dumbi előtt nincsnek titkok, mindent tud. tényleg mindent. hisz tulajdonképp szinte mindent ő intézett el, SPOILER!

és a halálát is ő rendezte meg. oké, a pálca mégse pitoné, hanem malfoyé lett, és úgy harryé, de...

2012. jún. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem derül ki a könyvből, csak az, hogy akkor elmondták neki, amikor Harry-t le akarták tartóztatni és akkor magára vállalta. Nem írta meg Rowling, vagy tudott róla, vagy nem.
2012. jún. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tudott róla


FIGYELEM! SPOILER!


Meg a könyvben mintha lett volna valami olyan hogy a toborzás alatt a Szárnyas Vadkanban ott volt Mundungus is csak álruhában. Ő meg gondolom elmesélte a Rendnek a történetet

Meg aztán a Szárnyas Vadkan tulajdonosa Aberforth, Dumbledore öccse, aki a Rend tagja, tehát lehet hogy szólt a bátyjának hogy a Potter kölyök tervez valamit :D

2012. jún. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!