Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miért ilyen r. hadt felkapott...

Miért ilyen r. hadt felkapott a Szent Johanna Gimi? Szerintem borzasztó könyv.

Figyelt kérdés

2012. jún. 22. 00:24
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
3%
Szerintem is egy szar azért olvassák mert a többi is olvassa azt kész
2012. jún. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 Rakonczai Dia A. ***** válasza:
87%
Amúgy akik itt fikázzák a Szent Johanna gimit fogadni merek ,hogy a fele max. csak a hátúját olvasta el és azt se tudják , hogy kb. miről szól pedig lehet , hogy sokkal több van benne mint elképzelik egyesek. Pl. egy filmnek a hátúját elolvasod , hogy miről szól és elsőre nem is olyan jól hangzik miközben a film tök jó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. júl. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
18%
Én olvastam és akkoris ugyanaz a vélemény: egy fos az egész
2012. júl. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 Rakonczai Dia A. ***** válasza:
39%
attól még nem kell fikázni mert lehet hogy másnak tetszik, és mivel a föszereplő egy lány és mivel gimis nem minden korsztálynak és embernek tetszik
2012. júl. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
80%

3. teljesen igazad van.


Amit ti fikázásnak hívtok, azt mi véleménynyilvánításnak. És mindegyik könyvet elolvastam.


A többiek mindent elmondtak. Csak az a kár, hogy azt fogják hinni a naivabb olvasók (80 százalék), hogy ilyen a világ.

2012. júl. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Elolvastam az 1. kötetet... Hát elmegy.:)
2012. júl. 4. 23:15
 17/22 anonim ***** válasza:
80%

Az első még nem a legjobb, majd az utána következők;)

Gondolom a fosozós "véleménynyílvánítók" 90%-a fiú. Hát igen, ti nem nagyon tudjátok elképzelni a lányok érzéseit.

2012. júl. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
80%

Én leszóltam, pedig lány vagyok. Az érzések megvannak a könyvbe, engem csak az zavar hogy nem reális a történet. A mai 15-16 évesek (tapasztalataim szerint) nem igazán ilyenek. A srácok ütik egymást, a csajok alattomoskodnak, meg lenyúlják egymás pasiját. Barátságok szakadnak meg azért, hogy xy mit írt nekem fészen. Az élet a bulizásról szól, isznak, drogoznak stb. 16 évesen én nem sok olyan lánnyal találkoztam, aki még szűz, pláne olyan fiúval. Bár lehet, hogy csak én vagyok ilyen rossz körökbe, fene tudja... Azt tudom hogy nem kell általánosítani, de nem hiszem el, hogy (igen tudom, hogy ez csak egy könyv) a Szent Johanna Gimnázium tanulóinak 100%-a ehhez képest földre szállt angyal és nincs benne egy olyan mondat se, hogy pl: "Virággal kimentünk cigizni, akkor odajöttek Cortezék, Dave kilépett és csak úgy lesmárolt. Meglepődtem, megkérdeztem miért, mire ő azt válaszolta, hogy most fogadtam 500 Ft-ba Ricsivel hogy úgyse merem."

Igen tudom hogy nem muszáj mindennek reálisnak lenni, csak én az olyan könyveket szeretem, amibe a rosszat sem takargatják. Viszont a csaj érzései tényleg jól le vannak írva.

2012. júl. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
93%
Előző vagyok. Egyébként nem tudom, hogy az írónőnek mi volt a célja a regénnyel. Lehet, hogy tényleg nem olyan könyvnek kéne felfogni, ami a tinik valódi életét írja le, hanem paródiának (jelzem, hogy ez nem rossz értelem). A szereplők jelleme annyira egyszerű, elhatárolt és egy szerepre ráhúzott, hogy itt nem is a maguk az emberek, hanem a jellemek a lényeg. És a különböző jellemeket egész jól megismerjük.
2012. júl. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
75%

18-as, amit te leírtál, az sem egészen a való élet, és valószínűleg tényleg te forogsz rossz körökben. egyébként pedig a Szent Johannába járó diákok sem tökéletesek, igenis van olyan csoport, akik buliznak, akik diszkóba járnak, csak a főszereplő csapatnak nem ez a stílusa (lásd: 6. rész). egyébként tényleg a jellemek kiélezésén van a hangsúly, ez teszi mozgalmasabbá az egész cselekményszálat.

egyébként pedig ízlések és pofonok... nekem tetszik, sőt anyukámnak is, sőt a húgomnak is, aki azelőtt egy fél könyvet se olvasott volna el. ezek a tények.

2012. júl. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!