Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen a tartalma az SzJG 7-nek?

Milyen a tartalma az SzJG 7-nek?

Figyelt kérdés
Nem tudjátok miről fog szólni? A szakításról tudok, de a tartalom még nem jelent meg? És a címét tudja valaki(pl: SzJG 6: Ketten)? Ez mellékes, de a borítójáról tud valaki valamit?

2012. jún. 22. 12:39
 1/8 anonim ***** válasza:
állítólag az SZJG7nek lesz a legszebb borítója. az alcímet még nem árulták el, és egyelöre többet nem is lehet tudni
2012. jún. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szakítás?!:o Amugy én sem tudok semmit még a 7. kötetről de nagyon-nagyon várom mááár!!!:))
2012. jún. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A tartalmáról még én sem tudok semmit, de a borítója már fenn van az SZJG hivatalos facebook oldalán, az alcíme pedig: útvesztők.
2012. júl. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
milyen szakítás? cortez és reni szakítani fog?
2012. júl. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Útvesztő!

a borító: kék

tényleg lessz egy szakítás Laura mondta

2012. júl. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

A borító türkiz kék lesz, az alcím: Útvesztő

Így néz ki a borító: [link]

A tartalma: Szeptember 1-jén Reniék immár irigyelt végzősökként lépnek be a suli épületébe, de vajon tényleg irigylésre méltó a helyzetük? Egy biztos: a legzsúfoltabb, legeseménydúsabb évnek néznek elébe, amelynek már az első fele is tele lesz óriási élményekkel (szalagavató, nagy végzős bulizások, utolsó közös szilveszter), ugyanakkor komoly buktatókkal (érettségi tárgyak kiválasztása, a felkészülés megkezdése és a nagy kérdés: a továbbtanulás).

Ám a 12/b. , mint tudjuk, nem átlagos társaság: ők mindent megtesznek azért, hogy az utolsó évük valóban felejthetetlenné váljon, nemcsak önmaguk, de a Szent Johanna gimi összes tanára és diákja számára is…

Örülök ha segíthettem :)

Egyébként a dedikáláson én is ott leszek, várooom :D

2012. aug. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Bogiii<3 válasza:
77%

Kinga és Zsolti fog csak szakítani (legalábbis így tudom. de majd Kinga mással jön össze. :) <3 :D

én sajna nem tudtam elmenni a dedikálásra :((

2012. szept. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Úgytudom Dave-el jön össze Kinga
2013. ápr. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!