Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Batman: Arkham Elmegyógyintéze...

Batman: Arkham Elmegyógyintézet magyarul?

Figyelt kérdés
Tudtok netes lelőhelyet, ahol el lehet olvasni?

2012. jún. 23. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy bárhol is fenn lenne, ugyanis megjelent "papír alapon" Magyarországon.

Ilyenkor a honosítók leszedik általában a magyar honosítást (ha volt neki egyáltalán ilyen), másrészt meg a kiadója biztos figyeli, hogy fenn van-e a neten.

Érdemes papír alapon beszerezni, ha szerencséd van, egyes aukciós oldalakon féláron is elcsípheted.

[link]

A teljes ára 2990Ft.

2012. jún. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Igazból nem vagyok sem nagy batman sem nagy képregény fan, egyszerűen olvastam egy kritikát róla és felkeltette az érdeklődésemet és az ahogy meg lett kreálva a kivitelezése is különleges és mindenképp érdekelne, de hogy ez megér nekem 2200 ft-t azt nem tudom :D
2012. jún. 24. 18:09
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom merre laksz, de adott esetben, ha Pesten, érdemes elmenned egy börzére vagy egy képregényes eseményre, ott belelapozhatsz, olvashatsz a képregénybe...

Adott esetben még ott van a pesti Komikon képregénybolt is...ahol szerintem szintén van példány belőle és belenézhetsz...

2012. jún. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!