Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Olyan könyvet keresek, ami...

Olyan könyvet keresek, ami hasonlit Sebastian Fitzek Terápia cimü könyvéhez, vagy hasonló letehetetlen könyvet! Lehet a téma ugyan az is! :D Krimik, kivéve Agatha Christie! Tőle már mindent elolvastam. Vagy valami izgalmas, érdekes. Szóval értitek!?

Figyelt kérdés

2012. jún. 23. 22:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Pierre Lemaitre: Téboly. Aranypöttyös thriller, ez is hasonlóan jó, mint a Terápia.

Dennis Lehanne: Viharsziget. Ez is egy pszichothriller féleség, nekem annyira nem tetszett, de azért izgalmas.

Dennis Lehanne: Titokzatos folyó. Nagyon jó krimi, miközben 3 srác furcsa kapcsolatát is tárgyalja.

Lawrence Block: Matt Scudder sorozat. Izgalmas krimik, a főszereplő nekem nagyon a szívemhez nőtt.

Raymond Chandler és Ross Macdonald könyvei: Szintén krimisorozat, könnyen olvasható és szerethető főhősök.

Robin Cook könyvei: orvosi krimik.


most egyelőre ennyi, ha még eszembe jut, írok :)

2012. jún. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Huh! Koszi! jol hangzanak!
2012. jún. 24. 16:16
 3/8 anonim ***** válasza:
szívesen.
2012. jún. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Valakinek még ötlet??
2013. jan. 31. 16:22
 5/8 anonim ***** válasza:
eperszedő:)
2013. jan. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Krimiből ajánlanám Mikäel Olivertől a Vértestvéreket. Nagyon rövid, egy nap alatt túl leszel rajta, de érdemes elolvasni, nagyon izgalmas.
2013. márc. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2013. szept. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem tudom, mennyire aktuális még, de nekem is még mindig rendületlenül A terápia a kedvenc könyvem. Nagyon tetszett még B. A. Paris: Zárt ajtók mögött c. könyve, és S. J. Watson: Amnéziája is nagyon jó. Bár utóbbinál abba a hibába estem, hogy a filmet láttam először, de igy is hamar kivégeztem a könyvet. Óh és persze Karin Slaughter könyveit is ajánlani tudom csak.
2021. ápr. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!