Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szent Johanna Szereplői hogy...

Okoska:) kérdése:

Szent Johanna Szereplői hogy néznek ki szerintetek?

Figyelt kérdés
Jobban szeretnék képeket kapni mint leírást. Főleg Ricsi (Pósa Richárd) érdekelne. Raszta hajával meg a piercingjével :)

#szereplő #Szent Johanna Gimi #Pósa Richárd #Szatmáry Kinga #Felmayer Dávid #Pentai Renáta #Antai-Kelmen Ádám
2012. jún. 26. 14:40
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
utolsó, háát ricsit és virág egyáltalán nem így képzelem el.. a te képeden ricsi nem helyes és nem néz ki menőn, virág pedig kifejezetten csúnya, én aranyosabbnak képzelem el.. :)
2012. szept. 26. 23:46
 12/17 anonim ***** válasza:

Reni: [link]


Virág: [link]


Kinga: [link]


Cortez: [link] vagy [link] (de ez annyira nem ) vagy [link]


Ricsi: [link]


Zsolti: [link]


Dave: [link]


Macu: [link]


Andris: [link]


Robi: [link]


Arnold: [link]


Gábor: [link]


Zsák: [link]

2012. szept. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Nevotens ***** válasza:

Szerintem a legjobbak Ricsiről ezek: [link]

[link]

2013. jún. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

linkelni nem igazán tudok, inkább sztárokhoz hasonlítom:


Reni: először kb. Jennifer Lawrence ugrott be, de aztán olvastam, h rövid hajú+frufrus, úgyhogy olyan fazonú lehet a haja mint Jessie J-nek a Price tag klipjében csak ugye szőke


Cortez: a 1D Harryje, csak sötétebb haj+kék szem


Ricsi: hát, nemtom... sokszor szoktak linkelni egy oldalprofilos képet egy rasztáról, na az hasonlít


Virág: emóként: az Álom.net c. filmben a főszereplő csajnak volt egy emós húga. Aztán ugye hullámos haj, szemcsi, de nemtom melyik sztárra hasonlít (talán Lola még barna hajjal????)


Kinga: Angelina Jolie fiatalon. Ja és szerintem neki is kellene egy szemüveg, mert mindig azt írják a könyvekben, hogy "hunyorog" vagy "összehúzott szemmel nézi", szóval lehet, h rövidlátó


Arnold: Austin Butler (ezer sorry, de szerintem nagyon is jóképű lehet Arnold)


Zsolti: Channing Tatum


Dave: Chace Crawford


Flóra: Amanda Seyfried


Kata: a Twilightból Alice (nem tudom, ki játszotta)


Karcsi: herripotter XD


Kitti: Anne Hathaway


Viki: Avril, ki más??

2013. aug. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Hippilány02 ***** válasza:
google a baratod :D
2014. aug. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Szerintem mindenkinek más az elképzelése! Szerintem fölösleges hasonlítgatni mivel mindenki máshogy képzelt el a szereplőkemiközben olvasta az SzJG-t!!!
2014. okt. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Reni: Átlagos (170 környékén) magasságú , középszőke hajú, zöld szemű lány. Vékony testalkatú. Egyszerű ruhákat hord és a pattanásai nem látszódnak annyira az arcán, mint azt hiszi

Cortez : Cole Sprouse rövidebb hajjal.

Virág : Hàtközépig érő fekete haj. Kicsit alacsony (160-165 körül ). Fura, színes cuccokba jár.

Kinga: Magas (175-178 körül ) Nyílegyenes barna hajú. Igyekszik a divatnak megfelelően öltözködni.

Zsolti: Magas, izmos rövid, sötéthajú srác. Barna hajú.

Dave : Szőke hajú ami mindig be van állítva. A kezében mindig a legújabb telefon van. Nem mondanám magasnak , talán Kingával egymagas.

Macu: Fekete hajú, amit ritkán nyírat le. Cortezzel egymagas. Leginkább márkás ruhákat hord (Adidaa, Nike stb...)

Ricsi: Raszta hajú őt tudom elképzelni a legmagasabb egyénnek a társaságból. Barna haja. Sötétebb cuccokba jár (Nem emo, rock

Andris és Robi- Egyikőjúket festett hajúnak tudom elképzelni.:D

Dina:Britney Spears hasonmàsa

Gábor : Nem tudom miért de valamiért én helyes srácnak képzelem el.:D

Jaques: Szőke, kicsit hosszú hajú srác. Divatjamúlt ruhákat visel.

Ez az én elképzelésem

2019. nov. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!