Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Jessica Day George - Éjféli...

Jessica Day George - Éjféli bál c. könyvéről vélemény?

Figyelt kérdés
Most olvastam ki, és érdekel, ti hogy vélekedtek róla. Részletes élménybeszámolót kérek, mi tetszett és mi nem! :)

2012. jún. 28. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem úgy együtt az egész könyv tetszett:D<3
2012. jún. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szerintem varázslatos. A történet nagyon jól le van írva, egyszerüen nem lehet nem szeretni!
2012. okt. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én 2 napja értem a végére.Nagyon tetszett.Semmi rosszat nem tudok róla mondani.Érdekes történet.Viszont 2dolgot megjegyeznék:A virágneveket bizarrnak találtam

Nem értettem,hogy most Gregor király tudta-e,hogy Maude miatt kellett táncolniuk a lányainak.Ez számomra rejtély maradt.Ezt valaki tudja?Bár szerintem nem tudta meg.

2012. okt. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szerintem nem tudta meg... .:)

Ja, és a virágnevek engem is zavartak, de hozzászoktam, csak angolul teljesen természetesnek hatnak. :D

2012. okt. 22. 05:48
 5/6 anonim ***** válasza:

:)

Pedig a végére vártam,hogy megtudja :( Azt,azért beletehették volna,de nekem így is tetszett :P

2012. okt. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Caravaggio ***** válasza:

Pont 10 perce értem a végére. könnyű olvasmány, és nagyon lefoglalja az ember gondolatait.

Nagyon szépek a megfogalmazások, a karakterek több mint elfogadhatóak. Nekem Galen nagyon a szívemhez nőtt azzal a bohókás jellemével, ahogy Árnika, Margaréta és sok más.

Tényleg furcsa, hogy a neveket lefordították, de azt hiszem, nem kell szégyellnünk, mert nagyon szép nevek magyarul is. (Habár ennyi erővel, a hátoldalon a Rose nevet is átírhatták volna, mindegy.)

Galen látszólag direkt nem mondta el, hogy Maude volt aki szövetséget kötött a királlyal. Gondolom, valahogy így akarta megvédeni a felesége emlékét.

Összességében egy nagyon szerethető történet. Nekem bejött!:)

2012. dec. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!