Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Harry Potter kérdés (Voldemort)?

Harry Potter kérdés (Voldemort)?

Figyelt kérdés

Voldemortnak miért nincsen orra?

Hogy férkőzhetett Mógus professzorba?

Miért ölte meg az apját és nagyszüleit?

Voldemort miért alakította ki a halálfalókat olyan korán a Roxfortban?



2012. jún. 29. 11:35
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Köszii és tényleg van benne valami, hisz szerette a kígyókat és Malazár utódja is...
2012. jún. 29. 21:17
 12/20 anonim ***** válasza:

"Az apja feleségét és fiát öli meg mert mindig is szégyellte a mugli származását"

Bocsi de ez nem igaz Voldemort a saját apját és az apai nagyszüleit csinálta ki, az ok viszont igaz, mert szégyellte mugli származását, illetve haragudott az apjára amiért elhagyta az anyját (Voldemort szerintem nem tudta hogy az anyja szerelmi bájitalt adott be az idősebb Tom Denem-nek)

és #8-as jól írta

Voldemortnak a teste már akkor kígyószerű volt mielőtt végzett Harry szüleivel és visszapattant rá a varázslat

az hogy az első filmben van orra csupán hiba, mivel már az első könyvben is kígyószerűnek van leírva Voldemort arca

És igen az oka pedig a horcruxok elkészítése volt, minél inkább széthasította a lelkét, annál inkább veszített emberi mivoltából és ez külsőleg is meglátszott később rajta

Amúgy az is igaz azért lehet ilyen kígyószerűnek leírva mert ő a rossz fiú és azokat megkülönböztetik a jóktól

2012. jún. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
hát ez viszont igaz, hogy a rosszak megkülönböznek a jóktól...
2012. júl. 1. 13:25
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Azért nincs orra, mert az írónő is leírja, hogy kígyószerü a feje és a kígyóknak nincs orruk


Úgy férkőzött Mógusba, hogy megszállta a testét


Az apját azért ölte meg mert mugli volt és gyűlölte, és a ngyszüleit is


Minél elöbb annál jobb, minek várt volna

2012. júl. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Hát ez elég pontos... Kösziii:)
2012. júl. 5. 23:11
 16/20 anonim ***** válasza:
a legelső válaszolóhoz szeretnék először szólni: józan paraszt ésszel kérlek ne írj választ olyan kérdésre, amit egy jól megírt sorozathoz intéztek, amit te nem olvastál el! köszi. az első kérdést megválaszolták a 2.-hoz annyit fűznék hozzá, hogy mikor Mógus Albániában járt, akkor szállta meg Voldemort(ugye Voldemort Albániába menekült, mikor a Potter-házban összeroppant)... a 3. kérdést is megválaszolták... az utolsó kérdésed nem világos :)
2012. júl. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
A 6 részben kiderül a merengőből hogy Voldemortnak már a Roxfortos éveiben megalakította a Halálfalókat.
2012. júl. 9. 19:48
 18/20 anonim ***** válasza:
jah értem:) nagyon érdekes kérdés...engem is érdekelne erről az írónő válasza én így gondolom: nem hiszem hogy akkor még ők gyilkoltak volna meg ilyenek ők csak Denem követői voltak..hisz roxforti évei alatt is nagyon sokan csodálták őt még az idősebbek is és ezért lett egy ilyen fan klubja voldinak xd és a halálfalók nevet választották maguknak mert azért azt tudták hogy itt fekete mágiáról van szó...lehet hogy bonyolult de remélem érthető :)
2012. júl. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

nekem ma jutott eszembe hogy Voldemort él tanuló volt és a tanárok körében is nagy népszerűségnek örvendett

egy ember volt aki nem bízott benne, Dumbledore

az iskola után a Burgin & Burkes-ben dolgozott, amit az ismerősei nem értettek, hiszen a Roxfort egyik legjobb tanulója volt az elmúlt évtizedek alatt

Persze a munkát nem gondolta komolyan, és ott léte alatt szerezte meg Hugrabug Helga aranykelyhét


Az előző válaszoló írta jól

Voldemortnak nagy rajongótábora volt, hiszen sok mardekáros diák felnézett rá

Igazándiból ők voltak az első halálfalók akik később vele harcoltak

Az iskolában valószínűleg inkább csak mindannyian mutattak egy élénk érdeklődést a fekete-mágia iránt, illetve ugyanazokat a mugli-irtás és vértisztítás elveket vallották, ahogy azt az aranyvérűek szokták (azok közül inkább azok akik a Mardekárba jártak, a Weasley családot pl. vérárulónak tartották)

2012. júl. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Értem és köszii hogy részletesen elmesélted:)
2012. júl. 10. 10:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!