Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Rowling említi valahol, hogy...

Rowling említi valahol, hogy milyen színű Remus Lupin szeme?

Figyelt kérdés
Azért érdekel, mert az összes fanficben borostyánszeműnek olvasom (mellesleg én is annak írom), de a harmadik részben nincs benne, csak, hogy toprongyos, meg barna-ősz hajú.

2012. jún. 29. 19:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
huszonvalahányszor olvastam a 3-ast és nem emlékszemilyesmire. attól még lehet... o_0
2012. jún. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Épp ez az, a könyvekben nekem sem rémlik, de akkor honnan jött, hogy borostyánszemű?

Maximum Holdsáp adhat rá okot, de attól, mert Holdsápé sárgás, Remusé még lehet mondjuk zöld (példát mondtam).

2012. jún. 29. 19:37
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

úgy tűnik, mások se emlékeznek ilyesmire:

[link]

2012. jún. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Utsó, köszi a linket - igaz, angol tudásom szinte egyenlő a nullával, ezt mégis megértettem :D
2012. jún. 29. 21:04
 5/9 anonim ***** válasza:

lehet hogy David Thewlis-nek (a színész aki Lupint játsza) van borostyánhoz hasonló szemszíne

A filmben meg ugye ráközelítenek az arcára mielőtt átváltozik, és utána lehet innen indult ki az hogy a fanfiction-ökben ezt írták

2012. jún. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem kizárt, erre még nem is gondoltam, de a legközelebbi rész feltöltésekor megkérdem a többi írót is :Ö)
2012. júl. 1. 17:25
 7/9 Keitha ***** válasza:
Én úgy tudom, barna.
2013. máj. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Van egy olyan oldal, ahol mindent leír a szereplőkről, angolul persze. Ott azt írja, hogy zöld...
2015. aug. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Bianka3333 válasza:

Kék színű a szeme.

Én nagyon sokszor láttam a filmben. Miért néha számítógépen nézem, ezért

ugye megnézem az egész filmet. És utána pár résznél visszalassítom.

És akkor látszik ,hogy kék + wikipédián is írja.

-De pontosan a kérdésre válaszolva: ,hogy említi-e valahol?

Azt sajnos nem tudom. Még nem olvastam a könyvet :( De majd el szeretném.

Nem tudom ,hogy ezzel segítettem-e valamennyit. Mert amit írtam nem pontosan ezt kérdezted.

De azért remélem tudtam segíteni :)

2020. okt. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!