Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Van itt olyan aki szeret...

Van itt olyan aki szeret olvasni és szívesen beszélgetne könyvekről? 17L

Figyelt kérdés
2012. júl. 4. 13:29
1 2
 1/11 anonim válasza:
82%
Én szeretek olvasni, és szívesen beszélgetek veled.Miket szeretsz olvasni. A moly.hu-n nagyon jó közösség van, ahol lehet egymással tapasztalatot cserélni, beszélgetni... 18L
2012. júl. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Én is szívesen beszélgetek könyvekről, imádok olvasni, csak a nyálas vámpírosoktól kíméljenek. :) 15/l
2012. júl. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
39%
Persze :) kiket-miket szeretsz olvasni?
2012. júl. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

moly.hu-t én is szeretem. :D

hát sok fajtát, horror, romantikus, akció, krimi... :D nektek mik a kedvenc könyveitek? :P

2012. júl. 4. 21:25
 5/11 anonim ***** válasza:
Én most fejeztem be A kártyavár összedől-t, elolvastam a teljes Millenium trilógiát. Jelenleg órákig tudnék beszélni erről a három könyvről, ha még nem olvastátok, akkor nagyon ajánlom. :)
2012. júl. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Én mostanában inkább szépirodalmat olvasok, de szeretem a fantasyt (pl. George R. R. Martin), sci-fit is és a disztópiákat Kedvenceim között van Bret Easton Ellis, Kundera, Merle, Orwell, Szabó Magda és még sokan mások. Az első voltam.
2012. júl. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
merlet meg orwellt szeretem, szabó magdától abigélt olvastam csak, bee-től tervezem az amerikai pscyhot (jó?), kunderától is akartam olvasni de nem jött össze :D
2012. júl. 5. 12:39
 8/11 anonim válasza:
Nekem az Amerikai psycho nagyon tetszett. Nem tudom, hogy mennyire bírod a kegyetlenséget, a könyv bővelkedik benne, de szerintem nagyszerű könyv. BEE-től a kedvencem a Holdpark és a Nullánál is kevesebb.
2012. júl. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
bírom én :)) stephen king joe hill, dean r koontz meg egyéb noname horror írok már megedzetek :P
2012. júl. 5. 14:58
 10/11 anonim válasza:
Joe Hill-t már egy ideje tervezem. Ő mennyire volt jó? Amúgy van molyos profilod?
2012. júl. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!