Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Alex Rider fanok, válaszolnáto...

Alex Rider fanok, válaszolnátok egy kérdésre?

Figyelt kérdés

FIGYELEM! A KÖVETKEZŐ SOROK SPOILER-T FOGLALNAK MAGUKBA!

AMENNYIBEN MÉG NEM OLVASTAD VÉGIG A SOROZAT ZÁRÓ KÖTETÉT, AZ UTOLSÓ BEVETÉST, SZERINTEM MOST HAGYD KI A KÉRDÉSEMET!


Szóval a kérdésem tulajdonképpen abból áll, hogy ti mit gonddoltok, vagy mi a véleményetek Jack Starbright haláláról? Arra gondolok hogy egy ilyen kaliberű főszereplő meghalt, ti mit gondoltatok?

Én először azt hogy a végén kiderül, Jack észrevette a robbanóanyagot és kiugrott a kocsiból csak a sötétben nem látszott a kamerán

De nem

SPOILER (NEM EZZEL A KÖNYVVEL KAPCSOLATBAN)

Ez olyan szerintem mint Fred halála a Harry Potterben



2012. júl. 8. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem Jassen halála sokkal nagyobb kaliberű volt. Jack halála annyira nem ütött szíven, valahogy éreztem, hogy megfog halni.
2012. júl. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

hát én inkább Yassen-ről tudtam elképzelni hogy kinyiffan

de Jack nekem elég váratlan volt

2012. júl. 9. 23:00
 3/5 anonim válasza:

én nagyon sajnáltam, hogy Yassen meghalt. Utána még sokáig reménykedtem, hogy hátha valahogy "feltámad".

Jack halála nem rázott meg olyan nagyon.

2013. júl. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Engem Jack halála nagyon megrázott. Éreztem, hogy meg fog halni, de ahogy az író leírta Alex érzéseit és az amilyen utána Alex lett az nagyon szíven ütött. Nekem is eszembe jutott ez h még sem halt meg Jack, de aztán rájöttem, hogy ez hülyeség, és ha nem halt volna meg akkor meg később tuti ott hagyta volna Alexet szóval inkább megölte az író. :D
2014. aug. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én majdnem elsírtam magam, amikor Alexet a kiégett kocsi mellett találják meg a végén. Meg az egész, ahogy leírja Horowitz, mit érzett a srác Jack halálakor. A végéig reménykedtem, hogy mégiscsak életben maradt. Amikor kiderült, hogy nem, megint könnyeztem egy kicsit.

Jaszen halála nem lepett meg, a bérgyilkosok nem élnek sokáig.

2014. nov. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!