Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Van olyan aki a Trónok harcába...

Thorodinson kérdése:

Van olyan aki a Trónok harcában szimpatizált a Lannisterekkel vagy a Targaryen-házzal?

Figyelt kérdés

2012. júl. 9. 14:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem igazán, elég utálatos karakterek, de ez kell a könyvbe/sorozatba, ha csak happy end meg boldogság lenne benne elég unalmas gagyiság lenne.
2012. júl. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A Lannisterek egyértelműen a legszimpatikusabb banda. Jaime, Tyrion és Tywin a sorozat legtöbbet érő szereplői közt vannak. Kár hogy utálják egymást.
2012. júl. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
El is felejtettem őket, tényleg mind a három nagyon jó szereplő.
2012. júl. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Daenerys Targaryen és Tyrion Lannister kifejezetten érdekesek szerintem.
2012. júl. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Noryica válasza:
A konyveket olvasva szerintem a legtobb rajongoban atertekelodik a Lannisterekrol es Targaryenekrol alkotott velemeny.Pont azert nagyszeru alkotas,mert semmi nem fekete vagy feher.Erdekesnek tartom azt is,hogy az olvasok koreben vilagszerte a Targaryenek sokkal nagyobb sikert arattak mint peldaul a Starkok.
2012. júl. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Daenerys nekem ilyen köztes alak, valamiért nem annyira rokonszenves. Tyrionnal nincs bajom, de Jaime és Cersei eddig a legvisszataszítóbb szereplők szerintem.
2012. júl. 10. 15:01
 7/12 anonim ***** válasza:

Én elég erősen szimpatizálok a Lannisterekkel :D A Kardok Vihara után Jaime lett a kedvencem. Gondoljatok bele a visszaemlékezései alapján, hogy mit tett. Nem akarok spoilerezni.

ui: Ezektől eltekintve természetesen egy arrogáns alak :)

2012. júl. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én a Targaryen házzal szimpatizálok, az 5. könyvig Dany az kedvencem, de amit Meereenben csinál nem szimpatikus. Most inkább az Ifjú Griff a kedvencem.
2012. júl. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Danyért különösebben sosem rajongtam igazán... A Lannisterekkel már nehezebb a dolgom xD Tywint kedvelem, Jaimevel nincs bajom, Cerseit halálosan utálom, de Tyrion a BEST az egészben! :D
2012. aug. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Kizárólag a Targaryen-házzal szimpatizálok a Stark-házon kívül. Nagyon szurkolok, hogy ők adják a történet végén Westeros uralkodóját, de az író eddigi munkásságát ismerve erre nem sok esély van. Talán mindenkit megöl az utolsó két kötetben, igencsak van erre hajlama...


Daenerys kimondottan szimpatikus karakter volt, míg az író szinte az összes többi szereplővel haza nem vágta a Sárkányok Táncában, ami már eléggé más hangulatú, mint az első három regény. :(

2012. aug. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!