Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Van olyan aki a Trónok harcába...

Thorodinson kérdése:

Van olyan aki a Trónok harcában szimpatizált a Lannisterekkel vagy a Targaryen-házzal?

Figyelt kérdés

2012. júl. 9. 14:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én imádom a Targaryeneket, Dany tényleg kicsit idegesítő az 5. könyvben, de még így is ő az egyik kedvence. A Lannisterekkel meg nincs olyan nagy szimpátia. Jameit és Tyriont bírom a többiekkel meg olyan semleges, kivéve Joffrey-t őt utálom.
2012. szept. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nekem a Lannisterek a kedvenceim. Emiatt mindenki furán néz rám :D, de szerintem ők tényleg olyan karakterek, akiket meg kell érteni. Jaime-t főleg a Kardok vihara óta szeretem, és talán annyira nem is beképzelt alak, hogy nem meséli el fűnek, fának, hogy miért is gyilkolta meg az Őrült királyt. Szerintem legfőképpen Cersei és Jaime viszonya miatt utálja őket mindenki. De hát ez egy mese, miért ne szerethetnék egymást? Tyrion talán a fantasy műfaj egyik legjobban kidolgozott karaktere. Tywin pedig hihetetlen, hogy mennyire nem akarja beismerni, hogy Tyrion az egyetlen épkézláb gyermeke. :D Szóval nekem pl érdekesebb egy ilyen család, ahol ennyi mindent éreznek az emberek, mint pl a Starkok, akik csak becsületesen akarnak viselkedni.

A Targaryenek pedig nekem nem igazán jelentenek semmit. Dany olyan kis cuki, ahogy a sárkányaival át akar kelni a Keskeny-tengeren, és közben mindenféle kalandba keveredni. Olyan mint Alice Csodaországba, találkozik egy rakás őrülttel. :D

2012. szept. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!