Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Meg tudnátok győzni, miért...

Meg tudnátok győzni, miért olvassak Vörös Pöttyös könyveket? Mi a jó bennünk?

Figyelt kérdés

Nem szeretem a fölösleges ömlengés, se a buta liba, se a Mary Sue főszereplőket.

Eddig két Vörös Pöttyöst olvastam, Aprilynne Pike Wings-ét, és Christin Cashore Gracellingje, és a Szentivánéji álom, de az más kategória.


2012. júl. 9. 16:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
... de még vérfarkasok sincsenek benne! [link]
2012. júl. 17. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mi bajotok a Garabonccal és a Zsaráttal, én mindkettőt nagyon szeretem, a kedvenc könyveim a Gyűrűk Urán és a No és énén kívül. A vörös pöttyös könyvek csak egy besorolás, egyaránt vannak köztük jók és rosszak, én olvastam szinte az összeset, sok meg is van közülük. Megoszlik, mindenki mást gondol az összes könyvről. Attól függ, mit szeretsz. Engem már teljesen lerág a vérfarkas és a vámpír, a könyökömön jönnek ki a vérszívók, de egyszer érdemes végigküzdened magad a Twilight sorozaton, mivel akkor tudsz SAJÁT véleményt mondani. Mások véleményét hangoztatni elég szánalmas dolog. (Pl. amíg nem olvastad el a könyveket, amikről beszélünk, nem is hiheted hogy rosszak, de azt se, hogy jók.) mint mondtam, egyénfüggők. A No és ént azonban tényleg érdemes elolvasnod, elgondolkodtató könyv és van mondanivalója. Egyetlenegytől tiszta szívemből óvlak: A lány, aki tud repülni. Fájdalmas könyv, hiába Meyer ajánlása. Elolvastam, és hatalmasan csalódtam, de te ettől még szeretheted. Igazán jó könyvet nem tudok közülük mondani, kivéve, ami Neked nem tetszett (Katsa *.*), de ha eleged van a vörös pöttyökből, olvass Dark Egmontot, ajánlani tudom, tényleg. Nalini Singh könyveit egytől-egyig szeretem, megfog bennük valami.

Olvasd, aminek bejön a borítója, vagy a hátulja, egyszer szinte mindent el lehet olvasni, bár vannak elég nyögvenyelős könyvek. Amíg a Twilight nem volt ekkora divat furcsamód többen be merték vallani, hogy tetszik nekik. A film szerintem szánalmas, de a könyvek aranyosak.

Ha más ötleted nincs, egyszer olvashatók. De ettől függetlenül ne ragaszkodj a VP könyvekhez. Vannak más könyvek is, amik csodálatosak, beléjük lehet szeretni. Az Éhezők Viadala trilógia úgy ahogy van (SZERINTEM, ez csak az én véleményem) király, de lehet, hogy neked nem tetszene :) Olyan könyveket olvass, amiket te szeretnél. Olvasd el a hátuljukat, és (ha véletlenül kifogsz egyet, ami nem egy tizenhét éves lány szenvedélyes szerelméről és szenvedéseiről szól, becsüld meg) ha tetszik, olvasd el. Ha szeretsz olvasni, és nem úgy állsz a könyvhöz, hogy á, ez úgysem lesz jó, vannak könyvek, amik olvastatják magukat, és könnyedén meg lehet feledkezni a külvilágról. Kár, hogy neked nem jött be Katsa és Pongor, de hát ízlések és pofonok:D "Több marad nekem"

2012. aug. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!