Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Krimit keresek, ötletek?

Krimit keresek, ötletek?

Figyelt kérdés

Olyan krimit keresek, amelynek fő karaktere egy olyan ember, aki hidegvérrel, és kegyetlen profizmussal gyilkol. Ilyen például Ken Follett-től A Tű a szénakazalban, ez az egyik kedvenc regényem, és nagyon tetszik, ahogy az író megformálja a karaktert.

Habár ez nem regény, hanem film, de A mestergyilkos c. filmben is ugyanez van, a főszereplő egy profi bérgyilkos.


Ezekhez hasonló könyveket keresek, de akár filmjavaslatok is jöhetnek :) Köszi előre is :)



2012. júl. 12. 17:29
1 2
 1/11 bibus26 ***** válasza:
79%
Millenium triológia.Nálam viszi az első díjat,film is van belőle.
2012. júl. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Agathe Christie: A-B-C gyilkosságok

Hammet: A máltai sólyom

Ed McBean: Már megint a süket!

Forsyth,Frederick: A Sakál napja

2012. júl. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A Millenium trilógiát én is nagyon ajánlom!

Leslie L. Lawrence: Sindzse szeme, A teaültetvény, Gyilkos járt a kastélyomban

Agatha Christie: Macska a galambok között, Tragédia három felvonásban, Ház a sziklán

2012. júl. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Van meg a Grimm.
2012. júl. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
En mindenkeppen ajanlanam a DeathNote-ot.Azt hittem mindig h egy kalap szar mivel anime.Aztan nem tudtam abbahagyni.Gyakorlatilga ket zsenirol szol.Es mivel sorozat tovabb le is kot.Mondjuk 25 resz utan mar kicsit tulzas de ha nem figyelsz oda egy az egyben elveszited a fonalat.
2012. júl. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hm, a Death note-ot meg fogom nézni az igen közeli jövőben, mivel arról csak jót hallottam, ráadásul az animéket is szeretem :) Köszi a tippet, és a többieknek is az ötleteket!
2012. júl. 16. 13:03
 7/11 anonim ***** válasza:
Talan a feletol tovabb mar nem fog annyira bejonni de addig mindenfele keppen elso sztalyu krimi,persze keverve egy kis termeszetfeletti dologgal de ez sok lehetoseget ajanlott a tortenet irojanak.
2012. júl. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Tess Gerritsen: A sebész, A tanítvány -- leírja a gyilkos gondolatait, érzéseit is. Nagyon jó! :)
2012. aug. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kedves #8-as! Pont ilyen könyvet kerestem, óriási köszönet, ettől az írótól azt hiszem most el fogok olvasni jópár könyvet ;)
2012. aug. 1. 20:12
 10/11 anonim ***** válasza:

Nincs mit, remélem tetszeni fog! :) Jó olvasást! ;)

#8

2012. aug. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!