Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ajánlana valaki ezekhez a...

Ajánlana valaki ezekhez a könyvekhez hasonlót: Legyek Ura; Erdő Köztársaság; Alex Garland: A Part?

Figyelt kérdés
Tehát ilyen fiatalok (nem feltétlen) a természetben saját társadalmat alapítanak. De hasonló témájú is jöhet!
2009. júl. 12. 17:58
 1/6 anonim ***** válasza:
BAttle Royale
2009. júl. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én ajánlanám neked Celia Rees könyveit.Nekem nagyon bejöttek!
2009. júl. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Konkrétan melyik hasonlít a fönt említett könyvekre (Gondolom a vágyak évadja...)?
2009. júl. 13. 20:41
 4/6 anonim válasza:
Szia!Celia Rees könbyvei közül inkább a Kalózokat ajánlanám neked,mint a Vágyak évadját.Azt is olvastam és jó,de a Kalózok az még izgalmas és különleges is.Amellett Lois Lowry könyvei is nagyon érdekesek,én már az összes magyarul megjelent könyvét olvastam.Remélem segitettem:)
2009. aug. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot, elkezdtem a Vágyak évadját eddig bejött, de még száz oldal választ el attól, hogy száz százalékig megbizonyosodjak ebbe :d Még egyszer köszi!
2009. aug. 4. 20:13
 6/6 A kérdező kommentje:
Kár volt elkiabálni a könyvvel kapcsolatban... nagyon gyenge lett a befejezés és így visszatekintve az egészet elgyengítette. Nem ajánlom.
2009. aug. 21. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!