Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek a könyvekhez...

Szerintetek a könyvekhez képest, a Harry Potter filmek milyen "minőségűek"?

Figyelt kérdés
2011. aug. 11. 22:27
1 2
 1/14 anonim válasza:
Egy rakás fos.:D fujj nagyon nem jön be. Ha nem olvastam volna a könyveket azt mondom, hogy 'hű mekkora' de így..:D
2011. aug. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
hát én sajnos elsőnek a filmeket láttam, ezt már megbántam... :D a könyveket még nem olvastam el, még a 6. és 7. rész hátravan :)
2011. aug. 11. 23:41
 3/14 anonim válasza:
Pedig azok a legjobb részek.:D :D na meg a 3. :D
2011. aug. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
nekem az összes nagyon tetszik:D
2011. aug. 12. 00:07
 5/14 anonim válasza:
Na jó filmen még az első 4 oké. :D könyvben az elsőt már rég olvastam.xD A 2. már a könyökömön jön ki. A 3-at imádom. A 4. nem rossz. Az 5-nek nem szeretem a végét. Sirius.:'( A 6-7. egyszerűen megunhatatlan.:D :D
2011. aug. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Olyan, mintha lapok lennének kitépve a könyvből, néhol meg kipótolva egy kis képzavaros emlékezetből írott jegyzettel. A látvány és a zene oké, de a történet elég hézagos... Nekem csak a 4. rész tetszett filmben.
2011. aug. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

SPOILERES!


Hát, a könyvben mindegyiket szerettem, talán a hatosat annyira nem. A filmben: első: nagyon tetszett, bár kicsit komolytalan volt. hiányzott belőle valami, ami a másodikban mr megvolt. a második az az örök faorit, talán csak az volt a baj, hogy én a baziliszkuszt nem így képzeltem el. a harmadik nem volt olyan jó, az a vérfarkas... brrr. és a dementorok, bár azok jóra sikeredtek, de azért a könyvhöz képest nem volt valami nagy durranás. a negyedik... hát, az is bejött, bár egyre romlott a minősége. egész jó, főleg, amikor meghal Cedric. az ötödik: az sem volt rossz, bár a DS-ből nem mutattak sokat. és ez nekem nagyon hiányzott. a hatodik: na, aből nem emlékszem sokra. az eleje nem volt rosz, amikor Harry flörtölt, de aztán egyre rosszabb és rosszabb lett, a vége meg tök szar. a hétperegy:na, erre mit mondjak? láttam, igen, láttam, de semmire sem emlékszem belőle. nekem tljesen kiesett, nem volt egy hűha, sőt, elkég fos volt.


SPOILER!!!


a hétperkettő:öhm, hát mi is mondajk... látványos, báér én úgy gondoltam, ogy a NAGYVOLDIE halála lkehetett volna Rowling hű. Amikor McGal mondta Mrs. Weasley-nek, hogy ezt mindig is ki akartam próbálni ,az teljesen elvette a komolyságát a csatának. sírva felröhögtem, amikor Bellatrix és Vodie kihúnyt. Ésw Hgarry miért törte el azt a pálcát? Mint valami barbár mugli... Ahh, az... Ésd én nagyobb ünnepségre számítottam volna Voldie megölése után. Amikor mutatták a halottakat(Tonks, Lupin, etc.), akkor semmit nem éreztem. Totálisan el lett baszva az egész. És még csak szó sem esett Lupinék gyerekéről, a kis teddyről. na, meg a vége, és az emlékek: james SZŐKLE volt! Itt jött az a tipical WTF? Mewg aztán, hogy nézett ki az elfiatalított Piton? Brrr.A kis Lily jó volt, csak az volt a szar, hogy barna szemű. Már vártam, hogy Piton haálánál Piton ezt mondja: Pont olyan zöldek a te kék szemeid, mint anyád barnái. XD És Piton SÍRT!na, itt is röhögtem egye. Mi a szar? puiton meg a sírás?????? na ne. az a tüzijátékos mizé(amikor a halálfalók megtámadták a védőburkot), az tetszett. És a csillés-szabadítsukkiadragont rész is jó volt, azt pont úgy képzeltem el. azzal meg vagyok elégedve. meg az elejével is. amikor Ollivander és Ampók társalgott Harrayvel, az jó lett. Oda jár egy négyes. Amúgy a film tízből hármas. Megbukott nálam.

2011. aug. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
előző vagyok:bocsi a sok helyesírási hibáért...
2011. aug. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 zsike0908 válasza:
Nekem a 1és a2 tetszett mármint fimen mert azt Chris Colombus rendezte nagyon tetszik ahogyan ő látja és láttatja a dolgokat.Nekem a 3-7-ig túl modernnek tűnt odalett a varázslat amiről pedig szólnia kellett volna.Egyébként én még nem láttam olyat.hogy egy film amit egy regény alapján készítettek jó lett volna.Semmi sem pótolhatja azt az érzést amit egy könyv ad.
2011. aug. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
az első kettő tényleg jó, bár szerintem a harmadik sem rossz. a hétperkettő szörnyű. az a pálcatöréses dolog botrány, a luna-neville párosról nem is beszélve. nem tudtam, röhögjek-e vagy sírjak, mikor neville így szólt: "el akarom mondani neki, hogy szeretem!" az egészben az a legrosszabb, hogy rowling valahol azt mondta, eszében sem volt összehozni neville-t és lunát. fájdalmas.
2011. aug. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!