Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki elolvasta már az...

Valaki elolvasta már az összes Trónok Harca kötetet? Ki lesz a végén Westeros uralkodója?

Figyelt kérdés
A sorozatot nézem, a könyveket pedig tervezem, hogy megveszem, de nagyon kíváncsi vagyok rá, hogy ki nyer a végén. Valaki lenne kedves és elmondaná? (SPOILER-es válaszok jöhetnek, úgyhogy, aki nem akarja, hogy lelőjék a poént, ne olvassa tovább!)

2012. júl. 13. 13:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Nem tudni, mert még csak 5 könyv jelent meg a 7-ből. Szóval még két könyv és kiderül. Az lehet 1-2 év vagy 5-10 év. Az is lehet hogy a sorozatnak előbb vége lesz mint a könyvnek. Lehet hogy az író előbb meg hal mint megjelennének a könyvek. Amúgy szerintem a címből nyílván való ki nyeri meg a csatát. A kérdés ki nyeri a háborút? Jég és Tűz dala. Azaz a Mások és a Sárkányok háborúja és ki vezeti a sárkányokat? A Targaryen dinasztia. A kérdés hogy marad-e így és hogy melyik Targaryen lesz a király, esetleg mind kettő? Vagy még érdekes változások lesznek a 6.könyvben?
2012. júl. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Ha ez egy hagyományos történet lenne, akkor Daenerys-re tippelnék, de George R.R. Martin-nál nem tudni, teljesen kiszámíthatatlan, amit leír (és attól olyan jó) :).
2012. júl. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
én a Targaryeneknek szurkolok, remélem visszaszerzik a trónt. ------------SPOILER--------------- De, amúgy törvényességet nézzük Dany csak a második a trónörökösök közül. Ahhoz hogy királynő legyen hozzá kéne mennie az unokaöccséhez. Mert tovább kell vinni a Targaryen nevet és ahhoz az kell hogy az apa legyen Targaryen. Így jön az unokaöccse. De a gyerek elvehetné Sansa Starkot is hisz az apja is egy Starkkal kavart.
2012. júl. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Ó, nem tudtam, hogy lesz még két könyv...azt hittem, hgy öt lesz és kész. Köszönöm szépen a válaszokat! Én nem szeretném, hogy a Targaryenek nyerjenek! A Starkoknak szurkolok, de a legjobb az lenne, ha Tyrion lenne a végén a Vastrón ura! xD
2012. júl. 14. 10:41
 5/23 anonim ***** válasza:
Sajnos egyáltalán nem biztos, hogy csak két kötet lesz, nagyon valószínű, hogy ez még változhat!
2012. júl. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Lehet, de az fog győzni akinél a sárkányok vannak. Még alakulhat. Tyrion szerintem Kaszter-hegy ura lesz és együtt marad a feleségével. Bran visszafoglalja Derest, Rickon meg pl, lehetne Zúgó ura, Arya meg egy gyilkológép aki hozzá megy Sasfészek urához. Ez ilyen elképzelés. Az uralkodók meg a Targaryenek akik megvédik az embereket a Másoktól.
2012. júl. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
igen,még nem derült ki,de szerintem a varg és sárkány dolog kapcsolódni fog valahogy,akkor pedig nagy pusztítás lesz,főleg ha arya foglalja majd el egy sárkány tudatát.
2012. júl. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Hú, egy Aegon-Daenerys-Sansa uralkodó hármas tényleg nem lenne rossz, elvégre ő kéne legyen az 'új Hódító Aegon', meg ugye "a sárkánynak három feje van", meg szerintem Sansa is varg lesz, ahogy a többiek, csakhogy neki nem farkasa lesz....:). De még egy kérdés: ki Azor Ahai reinkarnációja? Mert Stannis biztosan nem, és már felmerült a 4. könyvben, h Daenerys, de akkor még nem jött be képbe Aegon, és ezért nem is lehet biztosan tudni...
2012. júl. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
82%
Daenerys a reinkarnáció, ő a sárkányok anyja + a jóslat is rá utal, hiszen ő született Sárkánykőn.
2012. szept. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Szerintetek Davos hova megy az 5. könyben? Ja és Snow Jon meghal? az baj lenne ;(
2012. okt. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!