Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik ez a könyv?

Melyik ez a könyv?

Figyelt kérdés

Annak idején a helyi könyvtárban olvastam egy ifjúsági könyvet, ami 4-5 fiatalról szólt, akik állatokká tudtak változni. De ha túl sokáig maradtak állatbőrben, akkor nem tudtak visszaváltozni, ahogy ez az egyik fiúval is történt (valami madár, sas vagy sólyom maradt). Amikor állatbőrben voltak, értették az embertársaik beszédét, és gondolatokkal válaszoltak nekik.

Talán nem is könyv volt, hanem egy 3-4 részes könyvsorozat, de erre már nem emlékszem. Sajnos a könyvtáros ennyiből nem tudta megtalálni. :(


2012. júl. 14. 23:42
 1/5 anonim ***** válasza:
ismerem! :D Animorfok. :Dés igen, szerintem sólyom maradt az a fiú. nagyon sok részes, de csak kb. az első négyet fordították le magyarra, és nem is fogják elvileg a többit...
2012. júl. 15. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, ez az! Rákerestem, és tényleg. Köszönöm! :) Mennyire biztos, hogy a többit nem fogják lefordítani? Nem tudod, hány részes eredetileg, vagy mi az angol címe?
2012. júl. 15. 11:45
 3/5 anonim ***** válasza:

fú. hát, az utolsó lefordított könyvet már nagyon régen kiadták 82002), azért gondolom, hogy a többit nem fordítják le.

[link]


ha esetleg tudsz angolul: [link] itt azt is olvashatjuk, hogy sok későbbi részét az animorfoknak ún. goshtwriterek (iradlmi négerek) írták. bővebb infó az irodalmi négerekről itt: [link]

2012. júl. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, nagyon sokat segítettél! :) Lehet, hogy megrendelem akkor a lefordítottakat.
2012. júl. 15. 17:31
 5/5 anonim ***** válasza:
oké. :) azok jók. csak elég rossz, hogy nem tudod, mi lesz a vége.
2012. júl. 16. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!