Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hány éves kortól lehet könyvet...

Keitha kérdése:

Hány éves kortól lehet könyvet kiadni? Vagy teljesen mindegy?

Figyelt kérdés
Én még fiatal vagyok, nem töltöttem be a 18 évet. Ha könyvet szeretnék kiadni, akkor a kiadónak lehet-e kifogása ahhoz hogy fiatal vagyok? Vagy emiatt ne aggódjak.

2012. júl. 14. 22:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Emiatt ne aggódj. Elég amiatt aggódni, hogy nem lesz rá több milliód.
2012. júl. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
az hogy még nem töltöttem be a 18 nem pontos. Még csak 12 vagyok. Így is ugyan ez a véleményed?
2012. júl. 14. 22:17
 3/14 anonim ***** válasza:

12 évesen könyvet? ha átküldöd nekem, átnézem, már csak történetileg is, ha akarod. :) mail-címem: njasmine6@gmail.com

amúgy kevés esélyed van, küld el a kéziratot több kiadónak.

2012. júl. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Totál mindegy, hány éves vagy. Bár 12 évesek ritkán írnak kiadásra méltó könyvet, de lehet, te kivétel vagy. Viszont mint már írtam, több millió egy magánkiadás. Ingyenesen viszont esélyed sincs. Még felnőtt elsőkönyves íróknak sincs sok esélye.
2012. júl. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
12 évesen? Szerintem még nem szereztél elég élet és olvasmány tapasztalatot amivel el lehetne kezdeni egy könyvet. Szűk a világnézeted és a gondolataid sem nagyvonalúak. Először magadnak írogass, majd ha elmúltál 14 belekezdhetsz egy regénybe. De addig olvass és olvass és olvass! Utazgass, nézd a világot. Ismerd meg más emberek érzésein, gondolkozz el egy olvasmányon. De ha úgy érzed elég érett vagy mindehhez rajta, hát és küldd el egy kiadónak... Nagyon kevés esélyed van.
2012. júl. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Jogilag is nagyon súlyos döntés.
2012. júl. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
ismerős érzés, én 13 vagyok. én is elkezdtem, és tényleg lehet hogy nem vagyok elég olvasott :(((
2012. júl. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hát azért tényleg nem mindegy. Nem vennének komolyan. Bár... van egy kiadó. A NOVUM. Az bármit kiad. Elvileg. Te tervezheted meg a fedőlapot. Az egyik ismerősöm 15 éves és neki kiadták :D
2012. júl. 17. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, meg fogom próbálni minél több kiadónál. Elég sok van, és egy azért csak kiadja.
2012. júl. 17. 10:08
 10/14 anonim ***** válasza:
Miről szól a könyved?
2012. júl. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!