Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miről szól a Szent Johanna...

Miről szól a Szent Johanna Gimi 3. és 4. kötete?

Figyelt kérdés
Nem az a tartalom érdekel, ami a hátulján is van a könyveknek. Olyan személy válaszát várom, aki már olvasta őket, így bővebben tud beszélni arról, hogy mi is történik ebben a két kötetben. Előre köszi! :]

2012. júl. 15. 08:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a 3. kötetben Arnold folyamatosan, de lassacskán, hozza elő az érzéseit Reni felé és ezért teljesen eltávolodik Reni Corteztől. Mert szerintem Cortez azt hiszi, hogy Reni és Arnold együtt vannak, mert annyira védi Renit Arnold és ezért egy kicsikét bomlik is az osztályközösség... Legfőképp Arnold miatt meg Virágnak is jött ez a hű de nagy szerelem, s ezért nem foglalkozik senki mással csak Doriánnal és ez nagyon rosszul esik Reninek. Így sokat csalódik Virágban és talán elgondolkodik azon is, hogy mit is tett azért, hogy kivívja a haragját a legjobb barátnőjének és ebben az egészben a legrosszabb, hogy Virág eleinte fel se fogja ennek a súlyát... Tehát bomlik az osztályközösség...
2012. júl. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha elakarod olvasni, akkor nem lesz olyan nagy élmény ezután, de próbáltam lényegre törő lenni, és nem mondani el mindent.


A harmadik részben Virág szerelmes lesz Doriánba aki emós. Ettől befordul, és Renivel egyáltalán nem foglalkozik. Mind-e mellett Arnoldnak sincs több ideje Renire, mert el fog menni. Cortez összejön Vikivel. Emlékezetes lesz, a szilveszter. Lényegében ez a kötet a legdepressziósabb.


A negyedikben Virág és Renáta újra barátok, Kingával is egyre jobba van Reni. Ricsi és Virág összejönnek, és sok a félre értés Cortezzal is. Arnold szerelmes Renibe, és megcsókolja majd. Az osztálykirándulás a Balatonon lesz, és itt kezd várható lenni, hogy végre (!), valamikor összejön Renáta és Cortez.

2012. júl. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem már elolvasta csak kíváncsi, hogy mi a véleményünk ezekről a könyvekről...
2012. júl. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A 3-ban Reni kicsit egyedul marad mert Arnoldal osszeveszik,Viragnak baratja lesz es elhanyagolja Renit....A fiuk pedig nem foglalkoznak vele annyira.. De aztan jon a szilveszteri csok.....


A 4. reszben Reni es Virag ujra baratnok lesznek es virag szakit a baratjaval ,de uj lesz neki (Ricsi). Cortezhez egyre kozelebb kerul.

Ev vegen pedig Arnold elmegy a sulibol...


Hat nagyban felvazolva korubelul ennyi..;-)

2012. júl. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

1., 2., és 4. válaszoló: Köszönöm a válaszotokat! :] Sokat segítettetek, mostmár legalább nagyjából tudom, hogy mi is történik ebben a két kötetben. És természetesen ment a zöld kéz! :D

Ja és 2. válaszoló: Nem akarom őket elolvasni, csupán érdekelt, hogy miről szólnak. :]

És végül kedves 3. válaszoló: A kommenteddel nem válaszoltál a kérdésemre, nem is segítettél semmit, szóval felesleges volt írnod. A könyveket nem olvastam és nem is fogom olvasni, csupán érdekelt a tartalmuk (ahogy az előbb is mondtam). Mellesleg a kérdésben egy szóval sem kértelek titeket arra, hogy írjátok le a véleményeteket a könyről...máskor olvasd el jobban a kérdést! És ha már nem tudsz értelmes dolgot írni, akkor inkább ne írj semmit! :]


Válaszok pedig még jöhetnek. :]

2012. júl. 17. 12:51
 6/6 A kérdező kommentje:
könyvről*
2012. júl. 17. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!