Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményétek a Szent...

Mi a véleményétek a Szent Johanna Gimi 7 borítójáról? Szerintetek mire utal a címe?

Figyelt kérdés

2012. júl. 16. 19:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem az az írás az elején, hogy "Döntések, amiket nehéz meghozni", és a Párizsos kitűző, arra utal, hogy Reni (gondolom) ajánlatot kap, hogy menjen ő is Párizsba utazni. Hát igen, ez nehéz döntés. Menjen, vagy ne menjen?

2012. júl. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Szerintem is ilyen útvesző gondolgom őt simán felveszik iylen jó egyetemekre cortez meg amerikába menne vissza és akkor a kapcsolatukból mi lesz? szoval reni sem tudja meghozni könnyen a döntést és a könyv végén lesz rá válasz vagy csak a 8.dik részben- amugy szerintem inkább a 8-dik részben lesz válas hogy mit fog választani és 7.- ben meg szerintem szakítanak cortezzel mivel 6.-ban semmi rossz nem történt
2012. júl. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
bocsi a sok helyesírási hibáért..
2012. júl. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
De ha Reni elmegy Párizsba ott lesz Arnold, tehát Corteznek az nem lenne jó... Az utazásba szerintem Arnoldnak is lesz része. De az Útvesztőben meg találják az aranyközéputat is...
2012. júl. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
De mivel végzősök ezért lehet az, hogy nem átveszik, hanem már a továbbtanulással van gondban. Hova menjen? Lehet, hogy ki megy az országból. Én ilyesmire gondoltam.
2012. júl. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
hát, mivel ott a felvételis lap, ezért gondolom azon parázik, hogy hová menjen tovább, meg érettségi, stb.
2012. júl. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
ha átvennék máshová, már nem lehetne szent johanna gimi... :)
2012. júl. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én még azt is eltudom képzelni, hogy a 7.-ben szakítanak Cortezzel, miután pedig leérettségizett, kiköltözik Párizsba és ott tanul tovább.. meg lehet, hogy összejön Arnolddal..

Nekem ez is egy megoldás lenne...

2012. júl. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem akárhogyis lesz, Reni nem fog összejönni Arnolddal..
2012. júl. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Szerintem se jönne össze vele,sőt biztos hogy nem. Lehet hogy már Arnold is fog találni magának egy barátnőt.

Elmenni szerintem Párizsba nem fog,mert akkor már ő is tudta volna az előző tanévben,pont úgy mint Arnold.

2012. júl. 18. 14:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!