Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti milyen könyvet ajánlatok...

Ti milyen könyvet ajánlatok egy 14 éves lánynak?

Figyelt kérdés
A Szent Johanna Gimi-t és a Twilight könyveket már olvastam

2012. júl. 19. 09:55
1 2
 1/13 /Anita_'94/ ***** válasza:
Bármelyik Stephen King, vagy Dean R Koontz könyvet ajánlom. Legalábbis ilyen idősen én ezeket olvastam főleg. Meg Richard Laymon-tól a Vidámparkot. Már persze, csak ha szeretsz borzongani :)
2012. júl. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Jessica Day George - Éjféli bál
2012. júl. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 chrishu ***** válasza:
66%
Ha szereted a ifjúságit és a vámpírokat akkor javaslom Darren Shan: Vámpírkönyvek sorozatát. 12 kötetes de nem lehet letenni.
2012. júl. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Dániel Anna: Széllovasok

Dániel Anna: Margit királyné gobelinjei

Szabó Magda: Születésnap

Celia Rees: Bűbájos Mary

Sam Taylor: Erdő köztársaság

Charlotte Brontë: Jane Eyre

2012. júl. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én 1.Darren Shan: Démonvilágot ajánlom, de ne olvasd evés közben, vagy elalvás előtt, mert eléggé részletezi a dolgokat, és tekintve, hogy egymást ölik benne...érted. 10 kötetes, és nagyon nagyon jó sztorija van!bár kicsit félelmetes

2.Clasandra Clare: Csontváros --> nekem ez is nagyon tetszett, jó a történet, és a szereplőket is imádom benne. 5 részes, az utolsó még nem jelent meg magyarul, csak angolul

3.Harry Potter --> gondolom már olvastad, mert nagyon alap, csak azért írtam ide, mert nem soroltad fel, azok között amiket olvastál

4.Böszörményi Gyula: Gergő és az álomfogók --> igaz, hogy magyar, de ettől függetlenül fantasztikus könyv, bár az elején, még kissé fiatalabbaknak való, nekem élvezet volt olvasni, ez is varázslatos, 6 részes

5.Roderick Gordon&Brian Williams:Az alagutak rejtélye --> ennek valami fantasztikus története van, én imádtam, eddig 3 része jelent meg, de állítólag lesz negyedik is. Tervbe van véve, hogy csinálnak belőle filmet is, de én nem várom annyira

6.Fiona Dunbar: Lulu és a(z) igazság/kívánság/szerelem süti -->én ezt is élveztem, jó a sztori is. ez a 3 része van

Még b iztos van több is de nem jutnak eszembe :(, de azért remélem tudsz belőle egypárat hasznosítani:)) jó olvasást!

2012. júl. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Vanuu06 ***** válasza:
Jane Austen kônyveket ilyen idôsen olvastam:) Pl.: Büszkeség és balítélet, Emma, Meggyôzô érve.. Meg még van tôbb is. :)
2012. júl. 27. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Gyűrűk ura

Hobbit

Szilmarilok

Adrian Mole könyvek

Elfújta a szél

Forest Gump 1-2

Szines fátyol

Anne könyvek

2012. júl. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Scott Westerfeld :

-Csúfok

-Szépek

-Specials különlegesek


nagyon jó könyvek !!

2012. júl. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Úúúú a Csúfok-trilógia tényleg jó!! Azt én is ajánlom! :)


Amellett: én az Anyegint nagyon szerettem, és Richard Paul Evans: Hol lehet Noel? című könyve is nagyon aranyos. Szomorkás, de nagyon kedves történet, jó kis karácsonyi hangulatot teremt itt júliusban. :D


Ezen kívül a neveletlen hercegnő-sorozatot is ajánlom.


Amúgy olvasgasd át a Szent Johanna Gimit, és nézd meg, Reni miket olvasott. Szerintem ott is találsz jó pár "csemegét" :))

2012. júl. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Én például nem igazán szeretem azokat, amiket Reni olvasott.

Kedvenceim: Vámpír akadémia sorozat, Éjszaka háza sorozat, Éhezők viadala, SZJG ;D

2012. aug. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!