Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki elolvasná eddig a...

Valaki elolvasná eddig a könyvem? (: Link a leírásbanxd

Figyelt kérdés

Igazából nem tudom, hogy milyen ezért kellene néhány olvasó aki megmondaná.:)

~Egy regény a barátságról, a bizalomról és a lovak iránti szeretetről... ~~> www.facebook.com/KalandokAVolgyben

Ez lenne az:) köszönöm aki elolvassa:)

15/L



2012. júl. 20. 17:25
 1/10 anonim válasza:
Aranyos lovas mese. Nem találtam hibát a szövegben. Jó a stílusod, aki szereti a lovakat, imádni fogja a folytatást!
2012. júl. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Bár nemtudom , hogy 15-16 évesen megéri e könyvet írni?:)
2012. júl. 21. 13:02
 3/10 Everya ***** válasza:

Az sosem lényeg, hogy hány éves vagy. Az számit, hogy mennyire gondolod komolyan (meg persze, hogy mennyire vagy tehetséges). :) Én is elolvastam, és tényleg aranyos, csak egy kicsit túl gyorsan pörögnek a események. Kéne egy kis "töltelékszöveg" is, ami lehet, hogy néha unalmas, de nagyon is fontos.

Egyébként meg: csak igy tovább!;)

2012. júl. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
igen, szerintem is egy picit gyors...majd kitalálok valamit.D köszönöm a válaszod:))
2012. júl. 21. 16:50
 5/10 anonim ***** válasza:
hihi pár mondatot olvastam és jóóóó! :DD mint egy tipikus ponyclub-os könyv.
2012. aug. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Keselyüstök ***** válasza:
Szia! Csak egyetérteni tudok az előttem szólókkal. Így tovább:) és tényleg ne aggódj a korod miatt, nekem is tizenöt évesen jött az első ihlet és sztem ez az egyik utolsó dolog ami ilyenkor számít;):D
2012. aug. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen:))

Hát igen, szinte minden ponyclub-os könyvet elolvastam:DDD

2012. aug. 11. 11:43
 8/10 Bertold ***** válasza:
Igen, írjál. Jó,kedves, aranyos. Olyan képesség birtokában vagy ami keveseknek adatik. Írni mindig érdemes, de egyben felelősségteljes is dolog is. Minél többet írsz annál gyakorlottabb ,profibb leszel. Sok szerencsét,
2012. nov. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm:))
2012. nov. 22. 22:19
 10/10 authoria ***** válasza:
Hát igen tényleg kicsit pörgős de egyébként tényleg nagyon jó jó lenne ha folytatnád! :) (egyébként likeoltam az oldaladat :D
2012. dec. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!