Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Benina Farkasok nemzetsége...

Benina Farkasok nemzetsége sorozatának mik a tovább kötetei?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy most jelent meg a Megsebzett szabadság. És azt hallottam, hogy 5 kötetes lesz a sorozat, mind az 5 könyv másik testvér életét mondja el. Pontosan mik lesznek ezek?

#könyv #Benina #Vörös Pöttyös #könyvmoly #Megsebzett szabadság #Farkasok nemzetsége
2012. júl. 21. 12:29
 1/4 rejtőke ***** válasza:
azt hiszem a tűz nemzettsége, de ez egyáltalán nem biztos
2012. júl. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A-a, az biztos nem, sztem félreértettük egymást :)) A Farkasok nemzetsége az állandó cím, az biztos marad. 5 kötetből az elsőnek a címe a Megsebzett szabadság és mindegyik kötet valamilyen szabadság lesz. :D Az egyik például majd megkínzott szabadság (nem tudom melyik) És én ezekre az alcímekre vagyok kíváncsi.
2012. júl. 23. 19:53
 3/4 rejtőke ***** válasza:
Tényleg, beugrott már! Köszi. Az egy másik könyv volt. De annak a címében is volt valami farkas. :) amúgy én is el szeretném olvasni. Olvastad már az első részt? Milyen?
2012. júl. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen olvastam, nekem nagyon tetszett, Benina megint remekelt! :D Csodásan lett megírva és a a rajzok benne... váó! :D
2012. aug. 5. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!