Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Használt könyvekkel mit...

Rejtőke kérdése:

Használt könyvekkel mit csináljak, ha nincs szívem kidobni őket?

Figyelt kérdés
Apa kiszanálta a könyvszekrényét, és két kupac könyv van, amit ki akar dobni a szelektívbe. Ma még meg tudtam menteni őket, de nem tudom, meddig tudom őket őrizgetni. Wass Albert önéletrajzok (vagy 3 is), háborúról szóló könyvek, szóval csomó minden van benne. Mit csináljak velük? Van valami hely, ahol beveszik őket? Nem kell, hogy pénzt adjanak érte, csak ne kelljen kidobnom.... Ja, nagyrészt nagyon jó, egyszer olvasott állapotban vannak.

2012. júl. 22. 17:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Petőfi Csarnok, bolhapiac, ilyesmik...

vagy tedd ki őket az utcára, egy szatyorban...esetleg antikvárium?

2012. júl. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha van türelmed rá tedd fel őket Vaterára vagy Teszveszre. Amúgy mindig hirdetnek az antikváriumok, hogy felvásárolnának könyveket, vagy végső esetben ajándékozd el ismerősöknek, vagy kisebb könyvtáraknak: pl: középiskolai könyvtárak biztos szívesen fogadnák. De adományboltokban vagy a vöröskeresztnél sem hiszem, hogy elküldenének.
2012. júl. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd körbe az ismerősöket, biztos van, akinél elférne. Én még az olyan könyvekre is mindig lecsapok, amit lehet, hogy az életben sem fogok elolvasni, de lehet hogy valaki más szívesen kölcsönvenné pl. :D

Antikváriumokban is beveszik talán.

2012. júl. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2012. júl. 22. 18:33
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ide is felteheted őket, lehet pont kell valakinek, cserébe te is kaphatsz ingyen könyveket.

2012. júl. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is a Rukkolát akartam ajánlani. :D
2012. júl. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!