Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek mi fog történni a...

Szerintetek mi fog történni a SzJG 7-be?

Figyelt kérdés
Nemsokára kijön a Szent Johanna gimi 7. Szerintetek milyen váratlan dolog lesz benne? Szerintetek kik fognak szakítani? Meg úgy általában mi a véleményetek?..

2012. júl. 24. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:
szeretem az szjg-t, de ez már sokadik ilyen kérdés... több páros szakít valszeg, továbbtanulás, reni idegei kicsit kilesznek. arnold csillaga felragyog... that's all, so please wait and don't be impatient. ;)
2012. júl. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Everya ***** válasza:
Nem tudom, te láttad-e a borítót, de az alapján nem sok jóra számíthatunk. Szerintem legalábbis... Reni megint kikészül, Cortez nincs ott az érdeklődési körében, ami azért is lehet, mert szakítanak, vagy egyszerűen Laura nem akarta, hogy tudjuk, nem ők szakítanak, hisz így oda lenne a izgalom. Gondolom ő is mást akar, meg a szülei is, így teljesen össze van zavarodva a továbbtanulással kapcsolatban, de tuti, hogy olyan vége lesz, hogy megbékél ezzel a szituval és a szívéhez legközelebb álló döntést hozza meg. kb... de ezt bárki leszűrheti a borító alapján, egyébként meg szerintem is várd meg, mí megjelenik, addig úgy sem tud neked senki semmi biztosan mondani. :)
2012. júl. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom de nagyon remélem nem Reniék szakítanak, mert amúgy Cortez még csak meg sincs említve a borítón!! De amúgy imádom a könyvet kb. most fogom kiolvasni a hatost nagyon le tud kötni! :))
2012. júl. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vhol azt olvastam, hogy az egyik szereplő súlyosan megsérül és kerekesszékes lesz! :O Ez nem biztos, mert egy rajongói blogon volt, de ott találgattak is, h ki lesz az...
2012. júl. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én nagyon szeretem a Szent Johanna gimit de úgy vagyok vele, hogy nem akarom tudni, hogy mi fog történni a 7. részben, mert az lelövi a "poént", úgy nem lesz izgalmas. De a facebookon van egy hivatalos oldal, ahol feltették a megjelenés időpontját és a 7. rész hátulját is, érdemes elolvasni mivel nem mond el nagy dolgokat de mégis érdekes.:))
2012. júl. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha valaki szakít az Jacques és Flóra lesz, így az olvasók nem lesznek szomorúak. (A 6-ot még nem olvastam, ha már szakítottak akkor sajnálom.) Reni és Cortez biztos nem, úgy nem lenne értelme. Nekik együtt kell táncolni a szalagavatón, egy egyetemre menni és együtt élni le az egész életüket. :D
2012. aug. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!